• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Krakow Krowodrza

Znalezionych ofert: 356

15894354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940786 15894354 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu ul. Na Błonie.Oferujemy mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (17 625 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15894413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942018 15894413 Dodatkowo: winda, piwnica; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - mieszkanie na osiedlu Azory, kilka przystanków od AGH i UP. 36,5m2, 2-pokoje, otwarta kuchnia, istnieje możliwość zmiany układu na 2-niezależne pokoje pr...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (15 556 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15778009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅Komfortowe ✅3 pokoje ✅duży taras 25739222 15778009 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji Kamienice Herbowe przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie ponadstandardowy komfort, elegancką przestrzeń i doskon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 012 zł/m2)

3
2
83 m2
2009
15894303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940366 15894303 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy Krowodrza klimatyzacja niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m², położone na 3 piętrze klimatycznej kamienicy z 1932 roku przy ul. Wrocławskiej w Krakowie....

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (15 326 zł/m2)

2
-
43 m2
1936
15826924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639327 15826924 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie Krowodrza Czarna WieśOferujemy ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15392762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17544512 15392762 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Poznańskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Nowoczesny apartament 47 m z tarasem 40 m ul. PoznańskaNa sprzeda...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (25 298 zł/m2)

2
-
47 m2
2018
15831771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26699119 15831771 Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań ok. 124 m² balkony 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul. Głowackiego w Krakowie (Krowodrza), z realną możliwością ic...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 948 000 PLN (15 710 zł/m2)

6
-
124 m2
2025
15828136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606750 15828136 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

979 000 PLN (15 790 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15866297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317732 15866297 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomuni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

929 000 PLN (15 230 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15830733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26678233 15830733 Róg Prądnickiej i Zdrowej - jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 41,4 m2 z oddzielną jasną kuchnią, piwnicą oraz parkingiem dla mieszkańców. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możl...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

569 000 PLN (13 878 zł/m2)

2
-
41 m2
1966
15490651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19751645 15490651 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż wyjątkowy apartament okolice Parku Krakowskiego, Krak...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 675 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
67 m2
1941
15881174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625008 15881174 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice Alejek Grottgera.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

480 000 PLN (21 818 zł/m2)

1
1
22 m2
1960