• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Krakow Pradnik Bialy Wladyslawa Lokietka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lokietka

Znaleźliśmy 881 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wladyslawa Bialy Pradnik Krakow Małopolskie

15842553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26806603 15842553 Prądnik Czerwony - szybki dojazd do Centrum i wyjazd z miasta w kierunku Warszawy i obwodnicy - to wygodna codzienność, pełna infrastruktura i życie bez kompromisów w najbliższej okolicy Serenada, Park Wodny, liczne tereny zielone i...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

898 900 PLN (12 147 zł/m2)

3
-
74 m2
1972
15821851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588770 15821851 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,34 m² , zlokalizowane w domu jednorodzinnym przy ul. Górnickiego, w dzielnicy Prądnik Biały , w pobliżu ul. Pachońskiego. Lokalizacja Nieruchomość poł...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (8 319 zł/m2)

2
-
72 m2
1960
15778210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25746561 15778210 Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znakomicie wykorzystuje każdy metr przestrzeni. Dwupokojowe 38,8m 2 z oddzielną kuchnią oraz piwnicą w cenie blisko centrum Krakowa z pięknym widokiem na panoramę i Park Wyspiańskie...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
-
38 m2
1978
15891693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898024 15891693 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 706 PLN (14 327 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898023 15891507 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

710 640 PLN (14 213 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15891786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898019 15891786 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

745 822 PLN (15 538 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897988 15891968 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 172 PLN (14 920 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15825095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646962 15825095 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 440 PLN (16 354 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15825052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646960 15825052 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 646 PLN (14 369 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15824966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646959 15824966 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

866 587 PLN (14 443 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15824879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646957 15824879 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 966 PLN (14 725 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15825051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26646953 15825051 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 625 PLN (14 182 zł/m2)

4
-
64 m2
2024