• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 3 753

15764986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż mieszkania od zaraz bez pośredników 25459407 15764986 Mieszkanie w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie 100 m od Placu Nowego (Żydowskiego), polecane jako inwestycja wynajmu. Mieszkanie po odnowieniu w 2024 r malowanie, cyklinowanie podłogi, nowy kocioł dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe (antyw...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Bożego Ciała

924 000 PLN (19 250 zł/m2)

2
-
48 m2
1890
15756853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem, parkingiem i widokiem na tereny zielone 25286228 15756853 Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,70 m2, składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią, łazienką z wanną oraz przedpokoju z przestronną szafą w zabudowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. Obozowa 38C

730 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2010
15887085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776581 15887085 Komfortowe 2 pokoje z balkonem Gotowe do zamieszkania Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59 m² , usytuowane na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 000 PLN (16 383 zł/m2)

2
-
47 m2
2011
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15845066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850305 15845066 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż: jasne mieszkanie 42 m² w stanie deweloperskim - Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 z balkonem 9 m2 , 1 miejscem postojowym ...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

526 000 PLN (12 524 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15890412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876207 15890412 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Jana Długosza w dzielnicy Podgórze. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższej o...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (21 628 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15890199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874412 15890199 Dodatkowo: balkon, garaż pod budynkiem, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - małe mieszkania, w okolicach ulicy Opolskiej, kilka minut od przystanku tramwajowego Pachońskiego P+R, tylko 6-przystanków tramwajem o...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

642 000 PLN (16 895 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15890193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874413 15890193 3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE Tylko w naszym biurze Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na ul. Słomianej. Rewelacyjna lokalizacja, nieopodal Ronda Grunwaldzkiego. ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 000 PLN (14 851 zł/m2)

3
-
47 m2
1976
15826501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26643875 15826501 Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe; Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe Kraków, Bieżanów-Prokocim Mieszkanie o powierzchni 71,5 m2 , położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku z 1993 roku z nową windą. Opis nieruch...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (11 972 zł/m2)

4
1
71 m2
-
15872756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27501814 15872756 Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni ok. 35,4 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, zadbanym budynku z lat 40. T...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

638 000 PLN (18 229 zł/m2)

2
-
35 m2
1940
15890137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27872066 15890137 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Pachońskiego - Prądnik Biały. Prądnik Biały jest cudowną dzielnicą - jest pełna zieleni, terenów spacerowych oraz dostępu do wszelakich usług, szkół i infrastruk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (14 746 zł/m2)

3
-
59 m2
1978
15870839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441055 15870839 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! 2-pokojowe mieszkanie 1 piętro Os. Sportowe Nowa Huta Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze kameralnego, niskiego budynku z cegły z około 1951 roku, zlokalizowanego na ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (11 939 zł/m2)

2
-
49 m2
1951