• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Niedomice Szkolna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szkolna i Niedomice

Znaleźliśmy 4,412 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Małopolskie

15887070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27775275 15887070 Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe, winda; Rozkład: jednostronny, ustawne; Do sprzedaży gustowna w pełni urządzona i umeblowana kawalerka o powierzchni 26,57 m2 przy ul. Polonijnej w pobliżu ulic Wielicka, Okólna W Krakowie. Funkcjonalne miesz...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

520 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
1
26 m2
-
15841105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26787866 15841105 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Zakopanego, przy słynnej ulicy Krupówki! To przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m² znajduje się na 3. piętrze budynku, co zapewnia niepowtarzalny widok na malownicze Tatry i centru...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 250 000 PLN (26 042 zł/m2)

1
-
48 m2
1960
15893359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909680 15893359 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie wykończone materiałami podwyższonej jakości zakupion...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (20 877 zł/m2)

2
-
57 m2
2024
15894348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940391 15894348 MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POWIERZCHNI 81,88 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ W MIEJSCOWOŚCI RZĄSKA ZAKUP BEZ PODATKU PCC MIESZKANIE Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,88 mkw., położone na parterze w bliźniaku czterolokalowym. Ogrzewanie...

Rząska (Małopolskie, gm. Zabierzów)

820 000 PLN (10 123 zł/m2)

3
-
81 m2
2022
15886767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766581 15886767 TL Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż przepiękne mieszkanie, usytuowane na IV piętrze bloku zlokalizowanego w rejonie Podgórza-Prokocimia, w bliskiej odległości od Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (ok. 2 km) oraz centrum handlowego Bonarka...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

606 606 PLN (13 017 zł/m2)

2
1
46.6 m2
1975
15853412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27050081 15853412 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m² położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 990 PLN (11 428 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15893559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914285 15893559 Stylowe mieszkanie przy Rynku Głównym - gotowe do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m² po podłodze, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy Rynku Gł&amp...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

415 000 PLN (15 370 zł/m2)

2
-
27 m2
1900
15779102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25765836 15779102 Osiedle Złocień. 3 pokojowe mieszkanie - 62,49 m 2 . Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, z balkonem na 1 piętrze, 3-piętrowego budynku z 2006 r. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2017 r. Składa się z pokoju dziennego z aneksem ku...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Złocieniowa

835 000 PLN (13 468 zł/m2)

3
1
62 m2
2007
15391927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17524643 15391927 *zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie deweloperskim - instalacje wewnętrzne, wylewki, ty...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

768 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
-
80 m2
2023
15892207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898242 15892207 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898240 15892164 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898236 15892204 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 330 PLN (12 741 zł/m2)

3
-
49 m2
2026