• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Olkusz Parkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Parkowa

Znaleźliśmy 14 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Olkusz Małopolskie

15659593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23447088 15659593 MIESZKANIE LUB LOKAL,OLKUSZ KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO,CENTRUM, I PIĘTRO,BIURO, MIESZKANIEBiuro nieruchomości INWESTLOKUM, oferuje do sprzedaży bezczynszowy lokal mieszkalny w centrum Olkusza przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego. Usytuowany na I pię...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

590 000 PLN (4 683 zł/m2)

4
-
126 m2
-
15890594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27882625 15890594 PRZESTRONNE 4 POKOJE 62,90 m2 z WIDOKIEM NA DOLINKĘ OLKUSZ ul. NAŁKOWSKIEJ Szukasz idealnego miejsca dla dużej rodziny lub przestrzeni, którą możesz dowolnie zaaranżować? Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na popular...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

439 000 PLN (7 081 zł/m2)

4
1
62 m2
-
15890919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883426 15890919 Mieszkania Olkusz Inwestycja ta to odzwierciedlenie zrealizowanego już budynku na tej samej ulicy w Olkuszu. Jest to unikalny dwupiętrowy, kameralny budynek w nowoczesnym stylu. W budynku znajduje się 9 wysokiej klasy apartamentów o...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

531 308 PLN (8 710 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
15887915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797135 15887915 NA SPRZEDAŻ: MIESZKANIE 48 m2, I PIĘTRO, 2 POKOJE Olkusz, Osiedle MłodychZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olkuszu na Osiedlu Młodych przy ul. Konopnickiej. To idealna ...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

325 000 PLN (6 771 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15727655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24723414 15727655 NOWE GOTOWE MIESZKANIE - OLKUSZ, UL. KANTEGO, 3 POKOJE, II PIĘTRO, DUŻY BALKON, 64,48 m2 + KOMÓRKA LOKATORSKA 10,44 m2Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w Olkuszu, przy ulicy Jana Kantego. To atrakcyjne lokum znajduje s...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

639 000 PLN (8 635 zł/m2)

3
1
74 m2
2024
15887416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783352 15887416 SŁONECZNE 2 POKOJE Z DUZYM BALKONEM, 48,34 m2, I PIĘTRO Olkusz, Osiedle Młodych, ul. RejaNa sprzedaż jasne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni idealnej dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość znajduje się w ...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

339 900 PLN (7 081 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15851805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27020861 15851805 MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ W SAMYM SERCU OLKUSZASzukasz miejsca z duszą, które ucieka od schematu zwykłego bloku? A może planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem?Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu w ścisłym centrum Olkus...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

335 000 PLN (7 444 zł/m2)

1
1
45 m2
2012
15890881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883424 15890881 Mieszkania Olkusz Inwestycja ta to odzwierciedlenie zrealizowanego już budynku na tej samej ulicy w Olkuszu. Jest to unikalny dwupiętrowy, kameralny budynek w nowoczesnym stylu. W budynku znajduje się 9 wysokiej klasy apartamentów o...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

488 940 PLN (8 731 zł/m2)

2
-
56 m2
2024
15806524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26340596 15806524 Odkryj Swój Miejsce w Sercu Olkusza – Mieszkanie, Które Pokochasz od Pierwszego Wejrzenia!Zapomnij o kompromisach! Prezentujemy wyjątkową perłę na olkuskim rynku nieruchomości – mieszkanie, które łączy prestiżową, centralną lokalizację z rzadko spoty...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

300 000 PLN (5 556 zł/m2)

2
1
54 m2
1950
15887454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784041 15887454 REZERWACJA !!!FUNKCJONALNE MIESZKANIE 2 POKOJE Z BALKONEM 36,57 m2 Olkusz, Os. Pakuska, ul. Legionów Polskich Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może interesuje Cię sprawdzona opcja inwestycyjna pod wynajem? Ta o...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

235 000 PLN (6 528 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15663474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23517293 15663474 MIESZKANIE OLKUSZ, CENTRUM,ULICA KANTEGO,NOWE BUDOWNICTWO,52,64 m2, 3 POKOJE, Inwestlokum - biuro nieruchomości oferuje do sprzedania ładne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,64 m2 + pomieszczenie piwniczne o pow. 3,75 m2Usytuowane na III piętrze I...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

470 000 PLN (9 038 zł/m2)

3
-
52 m2
2012
15881729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27646391 15881729 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Olkuszu na ul. Nałkowskiej, bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie o powierzchni 60,25 m2, dużo miejsc parkingowych, blisko szkoła, przychodnia, sklepy, administracjaCena: 49900...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

3
-
60 m2
1985