• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Skawina

Znalezionych ofert: 19

15893559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914285 15893559 Stylowe mieszkanie przy Rynku Głównym - gotowe do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m² po podłodze, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy Rynku Gł&amp...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

415 000 PLN (15 370 zł/m2)

2
-
27 m2
1900
15893529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913799 15893529 Stylowe mieszkanie przy Rynku Głównym - gotowe do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy Rynku Głównym...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

465 000 PLN (9 300 zł/m2)

3
-
50 m2
1900
15893530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913801 15893530 3-pokojowe mieszkanie w centrum Skawiny - idealne pod inwestycję Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy Rynku Głównym w Skawin...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

465 000 PLN (9 300 zł/m2)

3
-
50 m2
1900
15856051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27082709 15856051 Skawina ulica Kilińskiego. Zapraszam do zamieszkania w ciszy i spokoju, tuż przy Centrum Skawiny. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak: Lidl, Action, Kaufland; punkty usługowe i gastronomiczne oraz stacja kolejowa. Mieszka...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

499 000 PLN (8 458 zł/m2)

3
-
59 m2
1960
15872707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27500526 15872707 SKAWINA -BLISKO CENTRUM DWU POKOJOWE MIESZKANIE OK. 64,5 m2 (obecnie 4 pokoje) NOWE KAMERALNE BUDOWNICTWO 201 5 ROK MIESZKANIE DOBRE ZARÓWNO DLA SINGLA, ...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

699 000 PLN (10 754 zł/m2)

4
-
65 m2
2015
15891633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897642 15891633 SKAWINA - NOWOCZESNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek zlokalizowany granicy Krakowa i Skawiny. Dobór lokalizacji pozwolił przygotować ofertę dla tych osób, które cenią s...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

766 785 PLN (8 335 zł/m2)

3
-
92 m2
2023
15801321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26235572 15801321 Centrum Skawiny - lokal w prestiżowej kamienicy w Rynku - 2 osobne pokoje oraz przejściowa kuchnia w aneksie , łazienka oraz przedpokój - mieszkanie po generalnym , nowe instalacje wodne , kanalizacyjne , elektryczne . nowe podłogi i gładzie na ścian...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

465 000 PLN (9 300 zł/m2)

2
-
50 m2
1930
15313528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15523548 15313528 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48,22 m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z lat 80tych . Lokal posiada dużą loggię 4,5 m2 oraz piwnicę 7m2 . Pokoje samodzielne i osobna kuchnia z oknem . Stan lokalu do remontu .Okna częściowo wymienione . Ogrzewanie i c...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

458 000 PLN (9 542 zł/m2)

2
-
48 m2
1980
15858099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27138767 15858099 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Skawinie dzielnica Samborek , na działce 4,5 AR 7 lokali + poddasze z 1995 roku po termomodernizacji Standard stan deweloperski podwyższony , bardzo atrakcyjne rozkłady Gładzie na ścianach : przygotowane pod wy...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

239 000 PLN (9 192 zł/m2)

1
-
26 m2
1995
15627574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22786864 15627574 1 pokojowe mieszkanie o pow.38 m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z lat 60tych . Składa się dużego pokoju i oddzielnej kuchni . 'Posiada mały balkon i przynależną piwnicę . W aktualnym standardzie do zamieszkania od razu .Treść niniejszego ogło...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

430 000 PLN (11 316 zł/m2)

1
-
38 m2
1965
15886907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27771845 15886907 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferta sprzedaży mieszkań w Skawinie - ul. Żwirki i Wigury Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną w sercu Skawiny! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m², jest to udział ze wskazaniem mo...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

465 000 PLN (9 300 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15866048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27309557 15866048 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPRESTIŻOWA LOKALIZACJA – RYNEK GŁÓWNY W SKAWINIE** **103 m² 2 mieszkania II piętro Możliwość kredytuMożliwość zamiany na inną nieruchomość zabudowaną.Na sprzedaż bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny w samym serc...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

555 000 PLN (10 882 zł/m2)

2
-
51 m2
-