• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Sucha Beskidzka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sucha i Beskidzka

Znaleźliśmy 4,395 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Małopolskie

15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15897784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28009769 15897784 *** 0% prowizji, bez podatku PCC! ****** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! ***Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 89 m2 do którego przynależy 150-metrowy ogródek oraz jedno miejsce parkingowe (z moż...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 149 000 PLN (12 910 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15897647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007680 15897647 Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niemalże 22 m², położona w jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa, którą zobaczyć osobiście będzie można podczas dnia otwartego 05.06.2026 od godziny 15:00.To idealna propozycja zaró...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN (16 667 zł/m2)

1
1
21 m2
1975
15871672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27473211 15871672 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,5 m po remoncie, Stare M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

730 000 PLN (24 333 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15764798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454585 15764798 STARE PODGÓRZE - ul. Kalwaryjska 2 pokoje 56,4 m² Loggia bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m², położone w sercu jednej...

Kraków (Podgórze), Kalwaryjska

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

2
1
56 m2
1965
15896797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988594 15896797 Czyżyny - 3 pokoje 63,3 m² balkon piwnica Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,3 m² , położone na osiedlu Dywizjonu 303 , tuż przy par...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (12 540 zł/m2)

3
-
63 m2
1985
15893043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899827 15893043 MIESZKANIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM UL. ŚLĄSKA 9 KRAKÓW - KROWODRZA Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po remoncie może stać się bardzo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (18 387 zł/m2)

3
-
62 m2
1927
15870836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27441061 15870836 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Bochnia, ul. Podedworze 89,11 m² + komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,11 m² zlokalizowane w Bochni przy ul. Podedworze ...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

1 299 000 PLN (14 596 zł/m2)

4
-
89 m2
2021
15849046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26957381 15849046 Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameralnego budynku z lat 60., otoczonego zielenią i sąsiad...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 000 PLN (15 600 zł/m2)

2
-
50 m2
1959
15602028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22226792 15602028 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze, z dużą, piękną loggią, funkcjonalne, bardzo nowoczesne, po generalnym remoncie, o powierzchni 56,67 mkw. Mieszkanie składa się z: dwie piękne sypialnie kuchnia otwarta na jadalnię i salon salon osobna ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 804 zł/m2)

3
-
56 m2
1980
15878850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27602447 15878850 Na sprzedaż apartament o pow. 41,6 m2 z imponującym tarasem o powierzchni ponad 50 m2, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej części Zakopanego.Lokal wyróżnia się unikatową przestrzenią zewnętrzną oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Doskonała pr...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

864 000 PLN (20 769 zł/m2)

3
1
41.6 m2
-