• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Sucha Beskidzka Zamkowa

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zamkowa, Sucha i Beskidzka

Znaleźliśmy 4,438 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Małopolskie

15893559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914285 15893559 Stylowe mieszkanie przy Rynku Głównym - gotowe do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m² po podłodze, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy Rynku Gł&amp...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

415 000 PLN (15 370 zł/m2)

2
-
27 m2
1900
15779102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25765836 15779102 Osiedle Złocień. 3 pokojowe mieszkanie - 62,49 m 2 . Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, z balkonem na 1 piętrze, 3-piętrowego budynku z 2006 r. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2017 r. Składa się z pokoju dziennego z aneksem ku...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Złocieniowa

835 000 PLN (13 468 zł/m2)

3
1
62 m2
2007
15391927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17524643 15391927 *zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie deweloperskim - instalacje wewnętrzne, wylewki, ty...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

768 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
-
80 m2
2023
15889172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Panorama Tatr, czyste powietrze i technologia EV 27845760 15889172 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 50 m², położonego na zakopiańskiej Cyrhli - w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Zakopanego. To propozycja dla osób poszukujących...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 300 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2012
15849395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w sercu Kazimierza! 26965071 15849395 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m², położonego w jednej z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych części Krakowa - przy ul. Brzozowej 14 w dzielnicy Kazimierz. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kam...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

679 000 PLN (23 414 zł/m2)

1
-
29 m2
1910
15893359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909680 15893359 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie wykończone materiałami podwyższonej jakości zakupion...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (20 877 zł/m2)

2
-
57 m2
2024
15893360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909679 15893360 Mieszkanie 2- pokojowe z oddzielną kuchnią Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 2 piętrze w bloku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla studentów, pary, singla lub ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
-
48 m2
1968
15892207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898242 15892207 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898240 15892164 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 916 PLN (12 518 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898236 15892204 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 330 PLN (12 741 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15873046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27511166 15873046 Na sprzedaż kawalerka położona na 10. piętrze w budynku na osiedlu Widok przy ul. Na Błonie 9A. Mieszkanie wyróżnia się przepięknym, otwartym widokiem na Tatry, który stanowi jego ogromny atut i zapewnia wyjątkowy klimat na co dzień.Lokal posiada fun...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (13 349 zł/m2)

1
1
29.89 m2
1974
15872489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mościce, ul.Akacjowa, 2 pokojowe z balkonem w bloku po termomodernizacji 27495488 15872489 Tarnów - Mościce w, ul.AkacjowaDo sprzedania 2- pokojowe mieszkanie w Mościcach- o pow. 63 m2- 1 pietro budynku z cegły, po termomodernizacji  - z balkonem- 2 duże pokoje, kuchnia ze spiżarką i dużym oknem, łazienka, wc, przedpokój-...

Tarnów, Akacjowa

360 000 PLN (5 714 zł/m2)

2
1
63 m2
-