• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Tarnow

Znalezionych ofert: 163

15890963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883617 15890963 Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem - przestrzeń dla aktywnego singla o pow. 48,95 m² Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m² , położone na 2 piętrze w dwupiętrowej...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

474 815 PLN (9 892 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883615 15890962 ​​​​​​​ Przestronne mieszkanie blisko centrum i komunikacji idealne dla studentów - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprze...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883614 15890961 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 32,30 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883608 15890958 Przedsprzedaż Promocyjna! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie podłogowe, 3-szybowe okna - Blisko centrum Tarnowa i autostrady A4 Tarnów, ul. Skrzyszo...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883605 15890929 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883622 15890965 Atrakcyjne 3 pokoje z balkonem - idealne pod wynajem - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mie...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883611 15890932 Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "Nowa Pradolina", Tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "Nowa Pradolina" - kameral...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

474 815 PLN (9 892 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883618 15890964 Willa Toscana - Lokal mieszkalny M1 OPIS INWESTYCJI: Tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana . To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła Toskanii, czeka na Ciebie apartament, który nie ty...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

343 911 PLN (8 818 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15890960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883612 15890960 Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "Nowa Pradolina", Tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "Nowa Pradolina" - kameral...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883602 15890928 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planowany termin zakończenia...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883619 15890935 Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i miejsce postojowym - idealne dla rodziny o pow. 72,52 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! ...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883616 15890934 Rodzinne, dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 81,38 m 2 z ogródkiem i miejscem postojowym Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferu...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025