• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Tarnow

Znalezionych ofert: 163

15890757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883503 15890757 Bezpieczne, ogrodzone osiedle z placem zabaw - wymarzone miejsce dla Twojej rodziny Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” I pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż przest...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883501 15890826 Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska Osiedle „Nowa Pradolina” Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,05 m² , położone na pierws...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883499 15890792 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 32,30 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883496 15890893 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 72,52 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,52 m² z ogródkiem 35,90 m², położone na parterze i 1. pię...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883491 15890719 Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "Nowa Pradolina", Tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "Nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym ...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883487 15890790 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883485 15890754 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15890788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883475 15890788 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planowany termin zakończenia...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883474 15890752 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883471 15890857 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883470 15890787 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883465 15890856 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planowany termin zakończenia...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2025