• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 431

15301258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15182505 15301258 *zdjęcia należą do właściciela oferty. Dwupokojowe mieszkanie w trakcie remontu w centrum dzielnicy Kazimierz (Stare Miasto) tuż obok placu Wolnica. Wymienione okna na pcv, balkon - płytki, wyrównane podłogi i zakończone głów...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (18 293 zł/m2)

2
-
41 m2
1930
15868567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27386054 15868567 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojo...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

586 450 PLN (14 304 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15843214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26807167 15843214 Mieszkanie w Gaju pod Krakowem - ŚWIETNA CENA ! Oferujemy dwupoziomowe mieszkania w wyjątkowej architekturze przypominającej nowoczesną stodołę , idealne dla osób szukających spokoju i bliskości natury. MIESZKANIA NA I PIĘTRZE Z A...

Mogilany (Gaj) (Małopolskie, gm. Mogilany)

760 000 PLN (9 048 zł/m2)

4
-
84 m2
2025
15634027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22908387 15634027 Mieszkanie na sprzedaż - ul. Żywiecka, Kraków Wysoki parter 2 osobne pokoje Idealne pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 56 m² , położone na wysokim parterze w spokojnej, zielonej okolicy - tu...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

2
-
51 m2
1970
15631476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22868147 15631476 Wykończone i wyposażone duże mieszkanie 3 pokojowe, miejscem postojowym i komórką! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie pod klucz , stan do zamieszkania na Górce Narodowej nieopodal nowo wybudowanej lin...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 270 000 PLN (17 887 zł/m2)

3
-
71 m2
2020
15843132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26807166 15843132 Mieszkanie w Gaju pod Krakowem - ŚWIETNA CENA ! Oferujemy dwupoziomowe mieszkania w wyjątkowej architekturze przypominającej nowoczesną stodołę , idealne dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Dostępne opcje mieszkań: P...

Mogilany (Gaj) (Małopolskie, gm. Mogilany)

780 000 PLN (9 286 zł/m2)

4
-
84 m2
2025
15842629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26806535 15842629 Mieszkanie w Gaju pod Krakowem - ŚWIETNA CENA ! Oferujemy dwupoziomowe mieszkania w wyjątkowej architekturze przypominającej nowoczesną stodołę , idealne dla osób szukających spokoju i bliskości natury. Dlaczego warto zamieszkać...

Mogilany (Gaj) (Małopolskie, gm. Mogilany)

720 000 PLN (8 571 zł/m2)

4
-
84 m2
2025
15760308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25354155 15760308 Luksusowe mieszkanie z tarasem w sercu Krakowa - 7 minut spacerem do Rynku Głównego * Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze eleganckiej kami...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (30 556 zł/m2)

3
-
72 m2
2000
15829682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26631228 15829682 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie na 2 pietrze w budynku przy Al.Henryka 35 w Chrzanowie .Garsoniera ma powierzchnie 22,88 m, do lokalu przynależy piwnnica o pow 7,5 m.Orgrzewanie,woda,prąd,kanalizacja.Jest po remoncie do wejśc...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

165 000 PLN (5 500 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15780171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25797717 15780171 NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE 49,93 M2 PRZY UL. WIELICKIEJ, PODGÓRZE, KRAKÓW Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne i w pełni wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 49,93 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN (16 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2011
15884720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710293 15884720 Na sprzedaż trzypokojowy apartament z balkonem, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Nieruchomość zlokalizowana jest w kompleksie na Gubałówce, w miejscowości Nowe Bystre. Doskonała inwestycja pod wynajem krótkoterminowy. Nieruchomość o pow. 51...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

799 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
51 m2
2009
15774753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25657751 15774753 Aktualizacja 23.12.2025 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA GRZEGÓRZKI - OSIEDLE OFICERSKIE- UL. KRYNICZNA 19 - KAWALERKA DO REMONTU - SUPER LOKALIZACJA LOKALIZACJA: Ulica Kryniczna zlokalizowana jest w dzielnicy Grzeg&oacu...

Kraków (Grzegórzki), Kryniczna

360 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
24 m2
1980