• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości Małopolskie Tarnów

Znalezionych ofert: 365

15878684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596093 15878684 Atrakcyjne 3 pokoje z balkonem - idealne pod wynajem - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mie...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15878683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596092 15878683 Mieszkanie inwestycyjne na nowoczesnym osiedlu - wysoki potencjał wynajmu - 54,12 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszka...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15878682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27596089 15878682 Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "Nowa Pradolina", Tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "Nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w spokojn...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15878636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27596077 15878636 Tarnów, Stare Miasto, ul. RybnaWałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 50,18 m 2 . Lokal na 1 piętrze, dwustronny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na prowadzenie działalności biurowej lub działalności handlowo-usługowej, itp....

Tarnów (Centrum) (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 255 PLN (25 zł/m2)

11
-
50 m2
1905
15878642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596091 15878642 Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska Osiedle „Nowa Pradolina” Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,05 m² , położone na pierws...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15878681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596087 15878681 Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "Nowa Pradolina", Tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "Nowa Pradolina" - kameral...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15878678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27596081 15878678 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15878676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27596078 15878676 Tarnów, Stare Miasto, ul. RybnaWałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 52,21 m 2 . Lokal na 2 piętrze, narożny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na prowadzenie działalności biurowej lub działalności handlowo-usługowej, itp. Lo...

Tarnów (Centrum) (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 310 PLN (25 zł/m2)

11
-
52 m2
1905
15878644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27596094 15878644 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i parkingiem - komfort dla wymagających Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” pow. 72,52 m 2 Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż przestron...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15878643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596090 15878643 Mieszkanie o pow. 48,95 m 2 z ogródkiem i szybkim dojazdem do uczelni Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o ...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

474 815 PLN (9 892 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15878641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27596088 15878641 Promocyjna przedsprzedaż - Osiedle "Nowa Pradolina", Tarnów, ul. Skrzyszowska Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji "Nowa Pradolina" - nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym w spokojn...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15878637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596080 15878637 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025