• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości Małopolskie Wadowice

Znalezionych ofert: 26

15646342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23217180 15646342 Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni 45,3 m2 w atrakcyjnym miejscu tj. w centrum Wadowic.Apartament w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Oferowany jest obecnie jako lokal pod wynajem krótkoterminowy (pełne obłożenie, wysokie noty w ...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

450 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
45 m2
1870
15872268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488970 15872268 Przedstawiam bardzo ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania a zasadzie namiastki małego domku zlokalizowanego w Wadowicach. Lokal usytuowany jest w budynku dwu lokalowym częściowo na parterze a częściowo na 1 piętrze , poniżej wyjaśnienie. Mieszkan...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

929 000 PLN (15 483 zł/m2)

2
-
60 m2
2022
15896296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27976182 15896296 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMieszkanie gotowe do zamieszkania na os. Pod Skarpą w bloku nr 1 na IV piętrze. Nie jest to wielka płyta! KLIMATYZACJA!- 2 pokoje- jasna kuchnia ze zmywarką, lodówką, płytą indukcyjną, piekarnikiem i mikrofalówką...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

430 000 PLN (8 958 zł/m2)

2
-
48 m2
1983
15894156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27932908 15894156 Sprzedam (lub przyjmę wspólnika, inwestora) działkę budowlaną pod zabudowę wielorodzinną, z możliwością natychmiastowej realizacji projektu budowlanego. Projekt budynku już posiadam.-cena 2.100.000,-zł-pow. działki 4282 m2-z możliwością budowy budynk...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 100 000 PLN

-
-
4282 m2
-
15894094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27923293 15894094 To już ostatnia faza budowy.Zamieszkaj na wyjątkowym osiedlu na pograniczu Wadowic i Kleczy Dln. Piękny 3-rzy pokojowy apartament o pow. 56,50m2 z własnymi ogródkami o pow. łącznej (180m2). Mieszkanie znajduje się w przytulnym leśnym otoczeniu,...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

498 000 PLN (8 814 zł/m2)

3
-
56.5 m2
2025
15206662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12596481 15206662 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, kamienicę w bliskiej odległości od Rynku w Wadowicach. Rozkład kamienicy: przyziemie: ok 112 m2 parter: ok 112 m2 1-piętro: ok 112 m2 poddasze: ok...

Wadowice (Wadowice) (Małopolskie, gm. Wadowice)

1 400 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
300 m2
1930
15879293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612430 15879293 Posiadam do sprzedania, lokal mieszkalny w Wadowicach przy ul. Matejki na Zaskawiu (do objęcia od zaraz). Pow. 30m2 cena 202.000,-zł. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni, przedpokoju i łazienki. Na projekcie oznacz...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

202 000 PLN (6 733 zł/m2)

2
-
30 m2
2012
15876638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542712 15876638 Posiadam do sprzedaży, lokal mieszkalny w Wadowicach przy ul. Jasnej na Zaskawiu (do objęcia od zaraz).Pow. 39,97m2 cena 340.000zł. w stanie deweloperskim. Po uzgodnieniu szczegółów możemy wykonać stan pod klucz. Na projekcie mieszkanie oznaczone je...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

340 000 PLN (8 506 zł/m2)

2
-
39.97 m2
2012
15818913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26601281 15818913 Inwestycja z 20% zwrotem Dom do zamieszkaniaNa sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt stanowi świetną okazję zarówno dla inwestora, jak i dla osób szukającyc...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15792684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26025206 15792684 Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli szukasz inwestycji na wynajem lub jako siedziba Twojej firmy.Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o powierzchni 291 m2 w niedalekiej odległości od centrum Wadowic. To malownicze miasto powiatowe w wojewód...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

629 000 PLN (3 966 zł/m2)

4
1
158.6 m2
1969
15777959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25738810 15777959 Szukasz mieszkania dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem? Być może to słoneczne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku na oś. Pod Skarpą w Wadowicach jest właśnie dla Ciebie!Mi...

Wadowice (Małopolskie, gm. Wadowice)

449 000 PLN (8 957 zł/m2)

2
1
50.13 m2
1970
15813147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26559062 15813147 Posiadam do przedsprzedaży lokal mieszkalnych w Wadowicach przy ul. Jasnej.Pow. 29,06m2 cena 265.000,-zł. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni, przedpokoju i łazienki. Na projekcie oznaczone jest na czerwono z nr 18...

Wadowice, Jasna

265 000 PLN (9 119 zł/m2)

2
1
29.06 m2
2012