• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości Małopolskie Zakopane

Znalezionych ofert: 68

15889172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Panorama Tatr, czyste powietrze i technologia EV 27845760 15889172 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 50 m², położonego na zakopiańskiej Cyrhli - w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Zakopanego. To propozycja dla osób poszukujących...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 300 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2012
15841718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoja prywatna loża z widokiem na Giewont 26793117 15841718 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 70 m², położonego w prestiżowym kompleksie w malowniczej części Zakopanego. To propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności oraz niezakłóconego widoku na panoramę Ta...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 400 000 PLN (20 290 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15853674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z widokiem na Giewont, serce Zakopanego 27054370 15853674 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m², położonego w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Zakopanem. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka kroków od Krupówek,...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

810 000 PLN (21 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15590325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
zakopane|3 tyś m2| potencjał| okazja| lokalizacja| 21976061 15590325 Na sprzedaż atrakcyjna działka w Zakopanem - 2 937 m², ul. Łosiówki 94Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki położonej w malowniczej scenerii Zakopanego - najwyżej położonego miasta w Polsce, u stóp majestatycznych Tatr. Lokalizacja: ul. Łosiówki 94...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

440 550 PLN

-
-
2937 m2
-
15796971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 54 m2 z widokiem na góry - Zakopane 26134709 15796971 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zakopanego — w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do wypoczynku lub inwestycji.Najważniejsze atu...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

769 000 PLN (14 241 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15829885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26651947 15829885 Zakopane - Krzeptówki Pensjonat z widokiem na Giewont Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Zakopanem, w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji - na osiedlu Krzeptówki...

Zakopane (Krzeptówki) (Małopolskie, gm. Zakopane)

3 800 000 PLN (16 522 zł/m2)

6
-
230 m2
1977
15706709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24307520 15706709 Sprzedam dom jednorodzinny w rewelacyjnej lokalizacji - ZAKOPANE CHŁABÓWKA.Lokalizacja nieruchomości zapewnia domownikom maksimum intymności i spokoju w otoczeniu przyrody. Cisza i spokój w pakiecie z domem :) Jedocześnie szybki dojazd do centrum mia...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 500 000 PLN (8 446 zł/m2)

1
-
296 m2
2007
15878850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27602447 15878850 Na sprzedaż apartament o pow. 41,6 m2 z imponującym tarasem o powierzchni ponad 50 m2, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej części Zakopanego.Lokal wyróżnia się unikatową przestrzenią zewnętrzną oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Doskonała pr...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

864 000 PLN (20 769 zł/m2)

3
1
41.6 m2
-
15878834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27602437 15878834 Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,7 m² z ogródkiem,położone w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji Zakopanego - tuż przy Krupówkach.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz prywatnym wejściem, co daje szerok...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

999 000 PLN (21 860 zł/m2)

3
1
45.7 m2
-
15707702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24325759 15707702 Nowa niższa cen i wciąż DO NEGOCJACJI!!Sprzedam dom położony w spokojnej części Zakopanego, przy ulicy Chłabówka. Dom o powierzchni użytkowej 182 m2 (powierzchnia całkowita 239,27m2) i składa się z dwóch kondygnacji oraz użytkowego strychu.Dom w dobr...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 100 000 PLN (8 861 zł/m2)

1
-
237 m2
2008
15598027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22132218 15598027 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCILakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruc...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

918 000 PLN (10 432 zł/m2)

4
-
88 m2
-
15860427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182379 15860427 DOM Z OGRODEM I WIDOKIEM NA TATRY Zakopane 1114 m² działkiNAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:- Dom o pow. całkowitej ok. 190 m²- Powierzchnia użytkowa ok. 120 m²- Działka 1114 m² w pełni zagospodarowana i ogrodzona- Budynek z ok. 1940 roku - ujęty w gminnej...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 790 000 PLN (9 421 zł/m2)

5
-
190 m2
1940