• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie Kraków Bieńczyce

Znalezionych ofert: 9

15889748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27860867 15889748 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, Na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą, na os. Albertyńskim w krakows...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
-
45 m2
1970
15850828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27009108 15850828 3 pokoje 47 m² balkon 1 piętro os. Wysokie Bieńczyce Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone w Krakowie - Bieńczycach, na os. Wysokim . Lokal znajduje się na 1 piętrze ocieploneg...

Kraków (Bieńczyce), os. Wysokie

2 500 PLN (53 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15887034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27774964 15887034 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy leżący na parterze budynku handlowego w Bieńczycach w Krakowie Lokal handlowy o powierzchni około 101 m2 Lokal nadaje się pod różne przeznaczenie. Idealnie...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
101 m2
1990
15873158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27513150 15873158 DO WYNAJĘCIA FUKCJONALNA KAWALERKA, STUDIO, OS. KALINOWE, BIEŃCZYCE, KRAKÓW Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie, położone na parterze w 10-piętrowym bloku na os. Kalinowym w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Mieszkani...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 PLN (73 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15882043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27655637 15882043 NA WYNAJEM 3 POKOJOWE ŚWIETNE MIESZKANIE W BIEŃCZYCACH Z przyjemnością oferujemy komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie o powierzchni 75,9 m2 usytuowany jest na 3 piętrze bloku. Mieszkanie dwupoziomowe składa się z: I ...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15864078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27264444 15864078 2 pokoje z balkonem po remoncie DH Wanda świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m², położone na 8. piętrze zadbanego bloku na os. Przy Arce w Bieńczycach, w pobliżu DH Wanda. Mieszkani...

Kraków (Bieńczyce), os. Przy Arce

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1976
15741140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24966724 15741140 DO WYNAJĘCIA DWU POKOJOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU SPORTOWYM Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą pomieszczenia: -2 pokoje -Kuchnia -Łazienka; -Przedpokój; W wyposażeniu kuchen...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15730420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24780698 15730420 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - os. Albertyńskie, Kraków Do wynajęcia oferujemy rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 m², położone na 7. piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą na os. Albe...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15550591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20967659 15550591 Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42m2 w dzielnicy Bieńczyce w KrakowieLokalizacja:Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Bieńczyce, na osiedlu Na Lotnisku w Krakowie. To doskonała lokalizacja dla osób ceniąc...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
1967