• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 353

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899825 15893107 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15892193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898212 15892193 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900
15891744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27897768 15891744 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY W ofercie do wynajęcia przestronny, świetnie położony lokal użytkowy o powierzchni 109 m² , znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego z lokalami usługowy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (80 zł/m2)

11
-
109 m2
2018
15892079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898118 15892079 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Lokal znajduje się przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i uczęszczanych ulic w centrum Krakowa - wejście w oficynie kamienicy. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od Teatru ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

11
-
57 m2
1903
15628416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22805574 15628416 *zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia lokal z możliwością zamieszkania przy ul. Stanisława Mitery, Podgórze, Kraków Oferuję do wynajęcia lokal 45 m2 w zlokalizowany pobliżu Ronda Matecznego przy u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2007
15852719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27039492 15852719 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy Rozkład lokalu: lokal położony jest na 1 piętrze budynku wolnostojącego. !!! Własny pa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
1970
15771059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569610 15771059 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

20 580 PLN (60 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15872653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499306 15872653 Lokal usługowo-handlowy ok. 100 m² - Kraków, ul. Bieżanowska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 100 m², zlokalizowany przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowo powstającym...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023
15780192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25798019 15780192 Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 270 PLN (110 zł/m2)

11
-
57 m2
2023
15645180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23191669 15645180 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 11m2 - 36m2 w budynku biurowym zlokalizowane w Łagiewnikach w okolicy ulicy Turowicza. Lokal ogrzewany z sieci miejskiej z dostępem do internetu. Ochrona przez większą część dnia. Lokal dostępny ca...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 080 PLN (45 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15673748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23712550 15673748 Nowoczesny lokal 108,93 m² na wynajem - parter, wejście z ulicy, Dąbska Grzegórzki - Kraków Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m² , położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
108 m2
-