• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 355

15890968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883627 15890968 Do wynajęcia Lokal z 6 pomieszczeniami biurowymi - 134 m² w sąsiedztwie Huty T. Sendzimira Oferujemy do wynajęcia przestronne pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni ok. 134 m² , zlokalizowane na parterze dwukondygnacy...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 999 PLN (45 zł/m2)

11
-
134 m2
-
15890899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883529 15890899 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Lokal do wynajęcia - Plac Bohaterów Getta, Podgórze - 95,6 m² gotowy do pracy Szukasz gotowego do użytku lokalu w wyjątkowej lokalizacji? Mamy coś, co może Cię zainteresować! ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 000 PLN (74 zł/m2)

11
-
95 m2
1920
15890864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883517 15890864 Na wynajem: Przestronny lokal usługowy na parterze z miejscami parkingowymi przed budynkiem. Oferujemy funkcjonalny, lokal usługowy o powierzchni 67,08 m² , położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2024r. Nieruchomość wykończ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
67 m2
2024
15890811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883390 15890811 Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2 . Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2 . Lokal na parterze w 5 piętrowym bloku, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście od ulicy, front-witryna. Jest to jeden z dwóch lokali, posiad...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
89 m2
1996
15845476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26861576 15845476 Lokal medyczny na wynajem Dębniki, ul. MadalińskiegoOferujemy nowoczesny lokal medyczny na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części Dębniki, w otoczeniu ekskluzywnych apartamentów przy ul. Madalińskiego. To idealna przestrzeń dla lekarzy, terapeut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 900 PLN (104 zł/m2)

11
-
57 m2
2021
15861636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
✅lokal biurowy✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27208660 15861636 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub siedzibę firmy. Lokal dostępny od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (53 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15872653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499306 15872653 Lokal usługowo-handlowy ok. 100 m² - Kraków, ul. Bieżanowska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 100 m², zlokalizowany przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowo powstającym...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023
15780192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25798019 15780192 Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 270 PLN (110 zł/m2)

11
-
57 m2
2023
15645180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23191669 15645180 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 11m2 - 36m2 w budynku biurowym zlokalizowane w Łagiewnikach w okolicy ulicy Turowicza. Lokal ogrzewany z sieci miejskiej z dostępem do internetu. Ochrona przez większą część dnia. Lokal dostępny ca...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 080 PLN (45 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15673748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23712550 15673748 Nowoczesny lokal 108,93 m² na wynajem - parter, wejście z ulicy, Dąbska Grzegórzki - Kraków Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m² , położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
108 m2
-
15649966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23306023 15649966 Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy dworca kolejowego Kraków-Płaszów. Lokal o powierzchni użytkowej 236m2 położony na 2 piętrze (zajmuje całe skrzydło budynku). Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym miejscu w jednej z bocznych...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 620 PLN (45 zł/m2)

11
-
236 m2
2000