• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 538

15834267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26709759 15834267 Do wynajęcia biuro o powierczhni 77 m2 skadające się z 4 zamykanych pokoi, własnego aneksu kuchennego, korytarza oraz dostępu do wspólnych toalet.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie. Poko...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

4 201 PLN (55 zł/m2)

4
-
77 m2
2020
15794469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26073342 15794469 Do wynajęcia biuro o powierzchni 33m2 w formie otwartej przestrzeni.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie.Lokal świeżo wykończony, po kapitalym remoncie, podobnie jak cały budynek. Części w...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
-
33 m2
2020
15870886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27443181 15870886 Do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 12 m2 w nowoczesnym biurowcu.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie.Lokal świeżo wykończony, po kapitalym remoncie, podobnie jak cały budynek. Czę...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 200 PLN (100 zł/m2)

1
-
12 m2
2020
15853413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27050082 15853413 Do wynajęcia lokal biurowy w budynku biurowym klasy B przy ul. Dąbka w Krakowie. Lokal 15 sto -to metrowy, 1no pokojowy. Lokal może być umeblowany lub pusty - wedle potrzeb najemcy. Do dyspozycji najemców parking na 60 samochodów. Charakterystyka bud...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

647 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1960
15838487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26733222 15838487 Lokal Handlowo-Usługowy 62 m² przy ul. Jasnej - Idealny pod Gastronomię lub Usługi! Oferujemy do wynajmu funkcjonalny lokal, który znajduje się w jednej z najbardziej strategicznych handlowo lokalizacji w Tarnowie. Jeśli szuka...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

3 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
62 m2
2000
15710209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24372044 15710209 Wyjątkowy Obiekt Komercyjny w Mikołajowicach! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej działalności gastronomicznej lub biurowej? Prezentujemy na wynajem przestronny i w pełni wyposażony budynek komercyjny o łącznej powier...

Wierzchosławice (Mikołajowice) (Małopolskie, gm. Wierzchosławice)

7 900 PLN (16 zł/m2)

11
-
500 m2
2000
15882198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27658260 15882198 Nowoczesny, Energooszczędny Lokal 145 m² - ul. Czerwona, Tarnów Standard Premium i Niskie Koszty Utrzymania Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy prestiżowy wygląd z realnymi oszczędnościami? Mam pr...