• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 149

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15829233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia, dla jedynej osoby 26587752 15829233 Do wynajęcia pokój 1 osobowy w mieszkaniu o powierzchni ponad 110m2 - ul. Fiołkowa, blisko RONDO MŁYŃSKIE -> bezpośredni dojazd do centrum miasta (15 minut) - Czynsz: od 1260 zł + 300 zł STAŁE MEDIA (w tym ogrzewanie i Internet) - Wynajem bezpośr...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Fiołkowa 4/143

1 560 PLN

1
-
-
-
15756231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Kraków - centrum 25246377 15756231 Do wynajęcia pokój w centrum Krakowa (Nowy Kleparz, ŚląskaAl. Słowackiego). Doskonałe miejsce komunikacyjne, wszystko na miejscu, Wyposażenie pokoju: łóżko, szafa, stolik, regał, biurko, telewizor, szybki internet. Wszystko wliczone w cenę z wyjątkie...

Kraków (Kraków-Krowodrza), al. Aleja Juliusza Słowackiego 54

1 500 PLN

-
-
-
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15882386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27661193 15882386 KOMFORTOWY KLIMATYZOWANY 4 POKOJOWY APARTAMENT Z 2 ŁAZIENKAMI I PARKINGIEM W LUKSUSOWEJ REZYDENCJI POD ZŁOTYM GLOBEM, STARY KLEPARZ, 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO. DOSTĘPNY OD 1. CZERWCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Jasny i niebywale funkcjonalny ap...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 900 PLN (72 zł/m2)

4
-
110 m2
2010
15879084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607730 15879084 ORYGINALNIE URZĄDZONE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI PRZY UL. DĄBROWSKIEGO. TUŻ OBOK PLAC BOHATERÓW GETTA I BULWARY WIŚLANE, DZIELNICA STARE PODGÓRZE. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI To komfortowe i funkcjo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
-
35 m2
2014
15812328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26482194 15812328 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15585292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21880340 15585292 MIESZKANIE TYPU STUDIO Z 2 OGRÓDKAMI I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ, BLISKO CENTRUM MIASTA W KAMERALNYM BUDYNKU, UL. ŚLIWKOWA, DZIELNICA CZYŻYNY, NIEOPODAL ALEJA POKOJU I RONDO CZYŻYŃSKIE. IDEALNE DLA OSOBY PRACUJĄCEJ LUB STUDENTA. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPI...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

1
-
40 m2
2015
15893220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27904247 15893220 3 POKOJOWY APARTAMENT Z BALKONEM I PARKINGIEM, UL. DĄBSKA W DZIELNICY GRZEGÓRZKI WIECZYSTA, NIEOPODAL TAURON ARENA I PARK LOTNIKÓW. DOSTĘPNOŚĆ: OD 31. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Funkcjonalne mieszkanie z 2 oddzielnymi sypialniami . Znajduje si...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (84 zł/m2)

3
-
45 m2
2021
15893107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899825 15893107 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15892379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27898649 15892379 ZDJĘCIA W OGŁOSZENIU NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRÓLEWSKA - KROWODRZA u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na którą składają się; - Dwa ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
-
55 m2
1990
15892193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898212 15892193 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, szkolne lub do innego zagospodarowania przy ul. Batorego w Krakowie (Stare Miasto). Powierzchnie do wynajęcia: - Parter: 450m2 (wolne od lipca); - I piętro: ok. 800m2 (wolne od lipca); - II piętro: 210 m2 (wole ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

16 800 PLN (80 zł/m2)

11
-
210 m2
1900