• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 552

15886561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761995 15886561 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (brak windy) czteropiętrowego bloku przy ul. Stachiewicza 31. Salon z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy.Wyposażenie:Salon: stół z ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 520 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15878063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27587885 15878063 Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38 m z balkonem.Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym, dużego jasnego przedpokoju, łazienki z wanną, balkonu z widokiem na teren zielony. Przynależy do niego także k...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (63 zł/m2)

1
1
38 m2
-
15831922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26701272 15831922 Do wynajęcia nowoczesna kawalerka zlokalizowana na 1 piętrze kamienicy przy ul. Św. Wawrzyńca.Mieszkanie składa się z z pokoju z aneksem kuchennym , oraz łazienkiMieszkanie w całości umeblowane i wyposażone, łącznie z przyborami kuchennymi.( nowoczes...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 PLN (93 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15831091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26686035 15831091 Do wynajęcia niedawno odświeżone mieszkanie o powierzchni około 30m2 zlokalizowane na parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej.W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka z wannąMieszkanie częściowo umebl...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15889327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847091 15889327 Do wynajęcia mała kawalerka położona na I piętrze dwupiętrowego budynku - ul. Proszowicka. Mieszkanie klimatyczne, kompletnie wyposażone w meble i sprzęty agd. Za domem ogródek dostępny dla mieszkańców. Bardzo dobry wyjazd z Krakowa w stronę autostra...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 490 PLN (75 zł/m2)

1
1
20 m2
-
15891412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27896897 15891412 Do wynajęcia luksusowy apartament z widokiem na Wawel, przy Placu na Groblach.77 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Salon z otwarty na kuchnię 2 sypialnie, pełna łazienka plus osobna toaleta, 2 duże balkony.Elegancki b...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (78 zł/m2)

3
2
77 m2
2014
15889363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27848896 15889363 Do wynajęcia przestronne studio z aneksem kuchennym o pow. 52 m2 w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karmelickiej, położone na najwyższym, 5 piętrze (winda Kone).Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiety, płytki, armatura wysokiej jakości, s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (52 zł/m2)

1
1
52 m2
2007
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15879133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27608866 15879133 Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta przy ul. Świetnego MarkaNa powierzchnię 75 m2 składają się :- przestronny salon z dwoma kanapami i stołem jadalnym i TV-sypialnia z podwójnym łóżkiem , szafą i kącikiem do pracy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15827545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26619156 15827545 Do wynajęcia apartament 2 pokojowy ( 55 m2) zlokalizowany w prestiżowej inwestycji. Apartamenty Nadwiślańska 11 zlokalizowane są w centrum Starego Podgórza, na terenie dawnej fabryki krakowskich zakładów odzieżowych Vistula. Nowoczesna forma inwestyc...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (67 zł/m2)

2
1
55 m2
2014
15826919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26616834 15826919 Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 50 m, zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Aleksandra Fredry. To idealna propozycja dla par, rodzin lub profesjonalistów ceniących wysoki standard i spokój.W s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

3
1
49 m2
2018
15812932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26549442 15812932 Do wynajęcia kawalerka po kapitalnym remoncie połozona przy ul. Kalwaryjskiej.Mieszkanie jest w formie open space'u z aneksem kuchennym w zabudowie ( 2 palnikowa kuchenka, lodówka podblatowa, zmywarka). Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wypos...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
-