• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 279

15449220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uście Gorlickie, dom drewniano-murowany, 3 pokoje, 641S/2021 18808571 15449220 Do sprzedania dom drewniano - murowany w miejscowości Uście Gorlickie. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej o powierzchni około 60 m2 oraz części gospodarczej o powierzchni około 120 m2. Istnieje możliwość zaadaptowania pomieszczeń w części g...

Uście Gorlickie, Uście Gorlickie

250 000 PLN (1 389 zł/m2)

3
-
180 m2
-
15449221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gorlice, budynek usługowo-mieszkalny w ścisłym centrum, 642S/2021 18808604 15449221 Do sprzedania budynek w Gorlicach, położony w ścisłym centrum, przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Mickiewicza. Nieruchomość położona na działce o powierzchni ok. 194 m2, częściowo zabudowanej. Budynek parterowy o powierzchni ok. 78 m2. Część budy...

Gorlice, ul. Tadeusza Kościuszki

350 000 PLN (4 487 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15449243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Moszczenica, dom w zabudowie bliźniaczej, 663S/2023 18808711 15449243 Do sprzedania 12 domu w Moszczenicy o powierzchni ok. 50 m2. 2 pokoje z kuchnią. Działka o powierzchni 16 arów. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, działka częściowo ogrodzona. Dom drewniany wykonany z bala oszalowany. Woda ze studni. Prąd i gaz na ...

Moszczenica, Moszczenica

129 000 PLN (2 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15449287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kobylanka, dom wolnostojący 2 pokoje, 673S/2024 18810099 15449287 Do sprzedania dom murowany w Kobylance. Parterowy. Kryty blachą. Dom o powierzchni około 85 m2 położony na działce o powierzchni około 65 arów, w tym około 46 arów to działka budowlana .Dom składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. W ...

Kobylanka, Kobylanka

515 000 PLN (6 059 zł/m2)

2
-
85 m2
-
15887938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z nadbudową, Łazany 27797612 15887938 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w Łazanach w gminie BiskupiceCena: 1 200 000 złLokalizacja:Łazany, gmina Biskupice, powiat wielicki, woj. małopolskieDziałka nr 242, ul. Łazany 202 (przy drodze publi...

Łazany (Małopolskie, gm. Biskupice)

1 200 000 PLN (2 256 zł/m2)

10
2
532 m2
1999
15885285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27722188 15885285 DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM – 1359 m² KSIĄŻ WIELKI BLISKO S7 I STREFY EKONOMICZNEJINWESTYCJA Z PRZYSZŁOŚCIĄ – LOKALIZACJA, KTÓRA ZYSKUJE NA WARTOŚCINa sprzedaż DOM NA DUŻEJ DZIAŁCE W CENTRUM MIEJSCOWOŚCI, położony w dynamicznie rozwijając...

Książ Wielki (Małopolskie, gm. Książ Wielki)

790 000 PLN (3 026 zł/m2)

3
-
261.03 m2
2015
15894864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949931 15894864 Na sprzedaż wyjątkowa Willa projektu Karpiel&Steindel Architektura, łącząca ze sobą styl tatrzańskich schronisk z nowatorskimi detalami. Obiekt o pow. 322 m2 podzielono na 6 niezależnych apartamentów, na działce o pow. 1576 m2. NIERUCHOM...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

6 500 000 PLN (20 186 zł/m2)

12
6
322 m2
2022
15885370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727425 15885370 Są nieruchomości, które kupujesz… i są takie, które zaczynają dla Ciebie zarabiać od pierwszego dnia.Ta willa w miejscowości Ciche to gotowa baza pod dochodowy biznes lub komfortowe życie połączone z inwestycją — w jednym z najbardziej dynamicznie ro...

Ciche (Małopolskie, gm. Czarny Dunajec)

1 999 000 PLN (1 095 zł/m2)

12
-
1825 m2
1990
15885373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27727432 15885373 Są miejsca, które po prostu czujesz od pierwszego wejścia.Światło wpadające przez duże przeszklenia, cisza, przestrzeń i widok na pasmo Pienin, który każdego dnia przypomina, dlaczego warto było tu być.Ten dom nie jest „kolejną ofertą”.To gotowa decy...

Krośnica (Małopolskie, gm. Krościenko nad Dunajcem)

1 618 920 PLN (14 455 zł/m2)

4
-
112 m2
2026
15888676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27819814 15888676 Dom wolnostojący z dużą działką 4 km od Krakowa szybki dojazdNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony na północy Krakowa zaledwie 4 km od granic miasta.Idealna propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni...

Szyce (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 269 000 PLN (7 465 zł/m2)

4
2
170 m2
2026
15894783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Superkomfortowy, doskonały dojazd do Krakowa 27948931 15894783 DOM NA SPRZEDAŻ - WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJIJanowice k. WieliczkiZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży superkomfortowego domu dla wymagającej rodzinyNowocześnie i bardzo funkcjonalnie wykończony, budowany „dla siebie” - z największą staranności...

Janowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 570 000 PLN (8 722 zł/m2)

5
2
180 m2
2022
15894289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27939559 15894289 Są miejsca, które kupujesz sercem — i takie, które kupujesz decyzją inwestycyjną. Tu masz oba w jednym.Dom w Krościenku nad Dunajcem z ogromnym potencjałem — 7 pokoi, duża działka i lokalizacja, która przyciąga turystów przez cały rok.To propozycja d...

Krościenko nad Dunajcem (Małopolskie, gm. Krościenko nad Dunajcem)

375 000 PLN (1 563 zł/m2)

7
2
240 m2
1950