• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 148

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15829233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia, dla jedynej osoby 26587752 15829233 Do wynajęcia pokój 1 osobowy w mieszkaniu o powierzchni ponad 110m2 - ul. Fiołkowa, blisko RONDO MŁYŃSKIE -> bezpośredni dojazd do centrum miasta (15 minut) - Czynsz: od 1260 zł + 300 zł STAŁE MEDIA (w tym ogrzewanie i Internet) - Wynajem bezpośr...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Fiołkowa 4/143

1 560 PLN

1
-
-
-
15756231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Kraków - centrum 25246377 15756231 Do wynajęcia pokój w centrum Krakowa (Nowy Kleparz, ŚląskaAl. Słowackiego). Doskonałe miejsce komunikacyjne, wszystko na miejscu, Wyposażenie pokoju: łóżko, szafa, stolik, regał, biurko, telewizor, szybki internet. Wszystko wliczone w cenę z wyjątkie...

Kraków (Kraków-Krowodrza), al. Aleja Juliusza Słowackiego 54

1 500 PLN

-
-
-
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15824180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26646732 15824180 MIESZKANIE DO WYNAJECIA 2- POKOJE UL. WROCŁAWSKA IDEALNA OFERTA DLA SINGLA, PARY, OSÓB STUDUJĄCYCH A TAKŻE SENIORA Do wynajęcia świeżo odmalowane i wyposażone mieszkanie 2- pokojowe o pow. 32m2 przy ul. Wrocławskiej. Usytu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
32 m2
1980
15890678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883043 15890678 Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, MistrzejowicePrądnik Czerwony - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu, mieszkanie o powierzchni 51m2 w ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (65 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15890986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883759 15890986 TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład kompleksu Kamienice Herbowe (ul. Poznańska), zlokalizowanego w centraln...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 PLN (52 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15890905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27883638 15890905 Hala magazynowa o pow. 865 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia hala o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym znajdująca się na trzeciej kondygnacji budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego w centrum Proszowic. Hala posiada dwa wejścia z dw&...

Proszowice (Małopolskie, gm. Proszowice)

8 500 PLN (10 zł/m2)

11
-
865 m2
1975
15890869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883636 15890869 Lokal handlowo-usługowy o pow. 136 m2 - Proszowice ul. Nowa Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym znajdujący się na parterze budynku handlowo-magazynowego zlokalizowanego w centrum Proszowic. Lokal posiada dwa wejścia bezpośrednio...

Proszowice (Małopolskie, gm. Proszowice)

2 500 PLN (18 zł/m2)

11
-
136 m2
1975
15889748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27860867 15889748 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, Na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą, na os. Albertyńskim w krakows...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
-
45 m2
1970
15887116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777298 15887116 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
-
42 m2
1930
15864078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27264444 15864078 2 pokoje z balkonem po remoncie DH Wanda świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m², położone na 8. piętrze zadbanego bloku na os. Przy Arce w Bieńczycach, w pobliżu DH Wanda. Mieszkani...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
-
38 m2
1976