• Nieruchomości woj. Małopolskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 27m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 415 000 PLN
  • MiastoSkawina
  • Rok budowy1900

Opis szczegółowy

|

Stylowe mieszkanie przy Rynku Głównym - gotowe do zamieszkania

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m² po podłodze, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy Rynku Głównym w Skawinie. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób poszukujących nieruchomości w prestiżowej lokalizacji.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy i zostało świeżo wyremontowane - gotowe do zamieszkania lub wynajmu bez dodatkowych nakładów finansowych. Wnętrze zostało funkcjonalnie zaprojektowane i składa się z:

kuchni z jadalnią,
pokoju dziennego,
osobnej łazienki z prysznicem,
oddzielnego WC,
niewielkiego pokoju idealnego na biuro lub garderobę.

Atutem nieruchomości jest wyjątkowy widok na urokliwe kamienice Skawiny oraz lokalizacja w samym sercu miasta, zapewniająca dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Najważniejsze informacje:

niski czynsz administracyjny,
pełna własność z księgą wieczystą - bez obciążeń,
mieszkanie po generalnym remoncie,
możliwość zakupu również innych mieszkań w tej samej kamienicy (łącznie dostępne 3 lokale).

W najbliższej okolicy znajdują się:
Centrum Kultury i Sportu, Basen Camena, Skawiński Park, Błonia Skawińskie, liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe, apteki, szkoły, przedszkola oraz tereny zielone.

Cena nieruchomości: 415 000 zł

To idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem krótko- lub długoterminowy.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości!

Arkadiusz Zemła
Doradca ds. Nieruchomości
tel. XXXXX552

Ogrzewanie: elektryczne |
Komunikacja publ.: kolej, bus, autobus miejski |
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 200 |
Odl. do sklepu [m]: 50 |
Odl. do szkoły [m]: 500 |
Odl. do przedszkola [m]: 500 |
Winda: NIE |
Rozkład: 2 |
Usytuowanie: dwustronne |
Klimatyzacja: TAK |
Opłaty w czynszu: sprzątanie, fundusz remontowy |
Opłaty wg liczników: woda, prąd |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Piwnica: TAK |
Stan lokalu: bardzo dobry |
Okna: PCV |
Instalacje: ELEKTRYCZNA |
Balkon: brak |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 27 |
Rok budowy: 1900 |
Liczba pokoi: 2 |
Liczba sypialni: 1 |
Podłogi pokoi: panele podłogowe |
Ściany pokoi: zwykłe |
Wyposażenie pokoi: nieumeblowane |
Typ kuchni: aneks kuchenny - połączony z jadalnią |
Rodzaj kuchni: aneks kuchenny |
Podłoga kuchni: panele |
Wyposażenie kuchni: pralka, płyta indukcyjna, okap kuchenny, lodówka, kuchenka elektryczna |
Typ łazienki: nowa |
Liczba łazienek: 1 |
Glazura łazienki: nowego typu |
Podłoga łazienki: gres |
Wyposażenie łazienki: WC, umywalka, natrysk, lustro, kabina prysznicowa |
Ściany łazienki: glazura |
Liczba przedpokoi: 1 |
Podłoga przedpokoi: panele |
Ściany przedpokoi: zwykłe |
Wyposażenie przedpokoi: domofon |

::LINK DO STRONY |

::KONTAKT DO AGENTA |
Arkadiusz Zemła |
XXXXX552 |

::DANE BIURA |
Oddział BS2, Rynek Pierwotny |
Przewóz 47 |
30-081 Kraków |
12XXXXX-45

--------------------------

::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego.
::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893559
  • Data publikacji: 15 maja 2026 16:52 (6 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 2

Film:

Mapa

Małopolskie, Skawina ,
Arkadiusz Zemła

Arkadiusz Zemła

+48XXXXXX552
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Skawina

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15893559

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

415 000 PLN

15 370 zł/m2
Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

Arkadiusz Zemła

+48518706552

Główne cechy:

  • Powierzchnia 27m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1900

Opis - Mieszkanie

|

kuchni z jadalnią,
pokoju dziennego,
osobnej łazienki z prysznicem,
oddzielnego WC,
niewielkiego pokoju idealnego na biuro lub garderobę.

Najważniejsze informacje:

niski czynsz administracyjny,
pełna własność z księgą wieczystą - bez obciążeń,
mieszkanie po generalnym remoncie,

W najbliższej okolicy znajdują się:

Cena nieruchomości: 415 000 zł