• Nieruchomości woj. Małopolskie
Brak zdjęcie dla tego ogłoszenia

Działka inwestycyjna

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 121847m2
  • Rodzaj Działka inwestycyjna
  • Cena 7 300 000 PLN
  • MiastoBrzeszcze
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu (14) o łącznej powierzchni 12,1847 ha. Położone są w Brzeszczach w woj. małopolskim. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok. Teren nieruchomości stanowi zieleń wysoką i niską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny mieszkaniowe, zieleń nieurządzona oraz zabudowa przemysłowo-usługowa. W odległości ok. 1,8 km na północ znajduje się Urząd Gminy oraz centrum miasta Brzeszcze. W odległości ok. 1 km znajduje się wjazd na drogę wojewódzką nr 933, w odległości ok. 4 km wjazd na drogę S1.

Przez teren nieruchomości biegną sieci infrastruktury technicznej: elektroenergetyczna, kanalizacyjna.

Nieruchomości są zapisane w księgach wieczystych nr KR1E/00042049/5, KR1E/00042266/2 prowadzonych przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu. Stanowią własność Skarbu Państwa w wieczystym użytkowaniu Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu.

Przeznaczenie terenu: IO-PE - teren infrastruktury technicznej gospodarowania odpadami lub produkcji energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych w zakresie energii promieniowania słonecznego; ZP - tereny zieleni urządzonej.

Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894390
  • Data publikacji: 19 maja 2026 04:40 (10 godzin temu)

Mapa

Małopolskie, Brzeszcze ,
Ewa Mazgaj-Kurpios

Ewa Mazgaj-Kurpios

+48XXXXXX158
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Brzeszcze

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15894390

7 300 000 PLN

60 zł/m2
Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

Ewa Mazgaj-Kurpios

+48573104158

Główne cechy:

  • Powierzchnia 121847m2

Opis - Działka Inwestycyjna

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894390
  • Data publikacji: 19 maja 2026 04:40 (10 godzin temu)