- Nieruchomości woj. Małopolskie
Kawalerka
- Pokoje1
- Łazienki-
- Powierzchnia 27m2
- Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
- Cena 339 000 PLN
- MiastoKraków
- Rok budowy1956
Opis szczegółowy
|
Kraków, kawalerka 27 m 2 , Centrum B
Sprzedam 1-pok. mieszkanie na os. Centrum B, 5.piętro z windą.
Do sprzedaży oferuję kawalerkę o pow. 27,13 m 2 usytuowaną na 5 .piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą na os. Centrum B. Budynek odnowiony, zadbana klatka schodowa. Spokojna, bardzo zielona okolica, z dużą ilością sklepów, punktów usługowych i terenów rekreacyjnych. Widok na bardzo zielone podwórko.
Lokalizacja:
W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się dwa parki: Park Ratuszowy i Park Szwedzki. Trochę dalej Łąki Nowohuckie oraz nowoczesny Park Zalew Nowohucki.
W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura MPK:
3-4 min do przystanku Aleja Róż z liniami 110,142,160,172,442,601;
7 min do pętli autobusowej Aleja Przyjaźni z liniami 103,110,122,142,160,422,501,601,704.
3/4/5 min spacerem do przystanków Plac Centralny z liniami tramwajowymi i autobusowymi w różne strony Krakowa.
Niedaleko dom kultury, liczne szkoły, przedszkola, place zabaw.
Mieszkanie:
Na powierzchnie mieszkania składa się pokój, przedpokój, widna kuchnia oraz łazienka. Orientacja południowa, bardzo jasne pomieszczenia.
Dokładne wymiary zawiera załączony do ogłoszenia rzut.
Mieszkanie do generalnego remontu.
Okna PCV. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Wysokość czynszu to około 450 zł, w tym zaliczki na centralne ogrzewanie, wodę, fundusz remontowy, wywóz śmieci.
Odrębna własność z księgą wieczystą bez obciążeń.
Biuro pomaga bezpiecznie przeprowadzić transakcję.
Zapraszam do kontaktu: Edyta CzerwińskaXXXXX312
Adres email ukryty
Prezentacja nieruchomości jest bezpłatna po podpisaniu umowy pośrednictwa.
Ogrzewanie: C.O. miejskie |
Komunikacja publ.: MPK, autobus miejski, tramwaj |
Odległość do komunikacji publicznej [m]: 100 |
Odl. do sklepu [m]: 150 |
Odl. do szkoły [m]: 300 |
Odl. do przedszkola [m]: 300 |
Winda: TAK |
Liczba wind: 1 |
Rozkład: jednostronne |
Usytuowanie: jednostronne |
Opłaty w czynszu: wywóz śmieci, woda, Winda, ogrzewanie, fundusz remontowy |
Opłaty wg liczników: prąd, gaz |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Piwnica [m2]: 3 |
Piwnica: TAK |
Stan lokalu: do generalnego remontu |
Instalacje: niewymienione |
Balkon: brak |
Rok budowy: 1956 |
Liczba pokoi: 1 |
Liczba sypialni: 1 |
Ściany pokoi: inne |
Wystawa okien - pokoje : Pd |
Typ łazienki: do remontu |
Liczba łazienek: 1 |
Edyta Czerwińska |
XXXXX312 |
Adres email ukryty
::DANE BIURA |
Oddział BS5, Nowa Huta |
Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski |
Os. Kazimierzowskie 36 |
31-844 Kraków |
12 265 10 29
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896109
- Data publikacji: 20 maja 2026 07:52 (2 godzin temu)
- Liczba pokoi: 1
- Piętro: 5 / 5
Film:
Wirtualna wizyta:
Mapa
Małopolskie, Kraków, Nowa huta ,
Kawalerka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta
nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15896109
339 000 PLN
12 556 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 27m2
- Pokoje 1
- Rok budowy 1956
Opis - Mieszkanie
|
Kraków, kawalerka 27 m 2 , Centrum B
Lokalizacja:
W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura MPK:
Mieszkanie:
Dokładne wymiary zawiera załączony do ogłoszenia rzut.
Mieszkanie do generalnego remontu.
Odrębna własność z księgą wieczystą bez obciążeń.
Biuro pomaga bezpiecznie przeprowadzić transakcję.