• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 4 231

15716001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24504610 15716001 Mieszkanie - 56m2 - Grzegórzecka Do wynajęcia przestronne, jasne, zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze, w budynku z 2004 roku przy ulicy Grzegórzeckiej . Lokal ma 56m2 i składa się z: dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej jasnej ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
56 m2
2004
15733890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24810453 15733890 Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, os. Słoneczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,30 m² , położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Nowej Huty, na o...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (16 625 zł/m2)

1
-
24 m2
1980
15680497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23828413 15680497 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w przepięknym miejscu z widokiem na rzekę Wisłę - Kraków, ul. Nadwiślańska - Podgórze. Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego z kuchnią, - osobnej przestronnej sypialni, - łazi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (78 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15674440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 23727504 15674440 Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o wielkości 120m 2, znajdujące się przy ul. Przedwiośnie - Kraków. Położenie między Starym Podgórzem a Dębnikami zapewnia pogodzenie miejskiej wygody z blisko...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 100 PLN (59 zł/m2)

4
-
120 m2
2017
15864655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27271608 15864655 Kraków, ul. Pielęgniarek 5 - kompaktowa kawalerka 18,5 m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 18,5 m² , zlokalizowanej przy ul. Pielęgniarek 5 w Krako...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (89 zł/m2)

1
-
18 m2
1964
15860783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184218 15860783 Dwupoziomowe mieszkanie w zielonej okolicy z szybkim dojazdem do centrum! Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Krakowa? Ta oferta jest właśnie dla Ciebi...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (14 000 zł/m2)

3
-
75 m2
2006
15857090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27113627 15857090 Na sprzedaż Stylowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Starowiślnej Mieszkanie znajduję się przy ul. Starowiślnej - Stare Miasto, w kamienicy na 3 - piętrze o powierzchni 33,3 m2 oraz 14m2 dodatkowego miejsca sypialnianego. Składa się...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 000 PLN (20 273 zł/m2)

1
-
33 m2
1990
15830633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26676371 15830633 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1-pokojowe Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38,11 m² , zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego , na parterze nowoczesnego budynku. Z okien rozpościera się widok na zadb...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
-
38 m2
2014
15811729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26441877 15811729 Do sprzedania ustawne, trzy pokojowe mieszkanie koło Jubilata Położone na czwartym piętrze w zadbanej kamienicy z windą, przy ulicy Krasińskiego. Mieszkanie ma 73,99 m2 i składa się trzech niezależnych pokoi - każdy z łazienką oraz...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 560 000 PLN (21 370 zł/m2)

3
-
73 m2
1934
15767575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25531010 15767575 4-pokojowy apartament premium z tarasem Bronowice Małe Wykończony przez stolarza Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy zlokalizowany w Krakowie w Bronowicach Małych To oferta dla osób, które cenią so...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (94 zł/m2)

4
-
80 m2
2012
15878188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27590353 15878188 Mieszkanie 2-pokojowe - Kluczborska. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46,2m2 , znajdujące się na drugim piętrze z pięciu, w zadbanym budynku z 2001 roku. Położone przy ulicy Kluczborskiej na Krowodrzy Górce , blisko pętli t...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (48 zł/m2)

2
-
46 m2
2001
15867818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27352332 15867818 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m² z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z: Salonu - ja...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (62 zł/m2)

2
-
50 m2
2015