• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 4 228

15849661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26977154 15849661 Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 1 Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis nieruc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
-
25 m2
1986
15835770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26702780 15835770 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Mistrzejowic - Os. Piastów Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 64,99m2 na osiedlu Piastów w dzi...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN (12 969 zł/m2)

3
-
64 m2
1977
15702776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24240933 15702776 3 -pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji - ul. Rydlówka, Podgórze Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m², położone przy ul. Rydlówka - w sercu krakowskiego Podgórza...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 090 000 PLN (17 302 zł/m2)

3
-
63 m2
2008
15634986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22931106 15634986 PRZESTRONNE, SŁONECZNE, 2-POKOJOWE Z BALKONEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budynku przy ulicy Zdunów w Borku Fałęckim. Budynek z 2014 roku, estetyczny, zadb...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 000 PLN (15 275 zł/m2)

2
-
51 m2
2014
15767574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25531009 15767574 Idealna kawalerka na wynajem - Bobrzyńskiego Ruczaj Blisko tramwaju i zieleni! Dostępne od zaraz Doskonała lokalizacja Jasne i funkcjonalne mieszkanie Idealne dla singla lub pary Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzch...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (64 zł/m2)

1
-
36 m2
2007
15751923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25150825 15751923 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m², znajdujące się w Krakowie - os. Kalinowe. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 70-tych, wybudowanym w technologii tzw. &...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

3
-
47 m2
1970
15866119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27313154 15866119 Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Bohaterów Września, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 40,7 m² z dużym balkonem o powierzchni 12m2 , położone na 8. piętrze w budynku z windą....

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15834772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26818954 15834772 Eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie w zielonej części Krakowa! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Petrażyckiego , w zielonej i spokojnej części Krakowa - Swoszowice . Nieruchomość znajduje się na...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (14 500 zł/m2)

3
-
82 m2
2017
15834832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26704889 15834832 Dwupoziomowe mieszkanie w południowej części Krakowa! Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Petrażyckiego , w zielonej i spokojnej części Krakowa - Swoszowice . Nieruchomość znajduje się na kameral...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
82 m2
2017
15816035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646712 15816035 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY PODGÓRZE ul. Rydlówka Nowoczesny styl, wygoda i bliskość centrum Nowe mieszkanie, które ma w sobie wszystko, czego potrzebujesz, by naprawdę dobrze żyć. Wykończone z dbałością ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 135 000 PLN (21 415 zł/m2)

2
-
53 m2
2024
15823578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26592862 15823578 Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem - Ruczaj, ul. Miłkowskiego! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, komfort i wyjątkową lokalizację , ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż nowoczesne, dwupozio...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 049 000 PLN (16 651 zł/m2)

3
-
63 m2
2014
15812898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26548470 15812898 Na sprzedaż lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. KĄTOWEJ - Stare Miasto, z możliwością ZMIANY PRZEZNACZENIA NA LOKAL MIESZKALNY. Mieszkanie znajduję się przy ul. Kątowej - Stare Miasto, w kamienicy na parterze o powierzchni 41.97 m2 oraz przyn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

749 000 PLN (18 268 zł/m2)

2
-
41 m2
1910