• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 4 231

15884871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27714177 15884871 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z nową kuchnią na Kurdwanowie Ta oferta kryje w sobie ogromny potencjał! Dowiedz się jaki! Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 56 m² , zlokalizowane na drugim piętrze budynku z...

Kraków (Kurdwanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

980 000 PLN (17 500 zł/m2)

3
-
56 m2
2006
15848898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26951196 15848898 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Miejsca postojowe tylko dla...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 498 000 PLN (18 962 zł/m2)

4
-
79 m2
2018
15861930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217652 15861930 Klimatyczne mieszkanie na Ruczaju - idealne na start Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, z szybkim dojazdem do centrum, a przy okazji w dobrej cenie, to miejsce może być strzałem w dziesiątkę. Ostatnie piętro w 4-piętrowym bloku z 1999...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

529 000 PLN (16 030 zł/m2)

2
-
33 m2
2000
15755783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25232995 15755783 RUCZAJ ZABORZE - KOBIERZYŃSKA Oferujemy interesujące mieszkanie o powierzchni 58,7 m2, na którą składają się: - Salon o pow. 17,6 m2, z wyjściem na wygodną, kameralną loggię o pow. 3,8 m2. Salon posiada wejście z przedpokoju i jest częśc...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (14 828 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15624293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22698571 15624293 BARDZO ŁADNE, ZADBANE Z DUŻYM BALKONEM OSIEDLE PIASTÓW LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,73 m2, położone na 5-piętrze budynku na Osiedlu Piastów. Budynek z 2021 roku,...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (17 424 zł/m2)

3
-
66 m2
2021
15428073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18342134 15428073 SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA PRĄDNIKU CZERWONYM Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,75 m2, położone na 11-piętrze 12-piętrowego budynku przy ulicy Powstańców. Budynek z lat 80-tych, z płyty, po termomodernizacji i z wymienionymi wi...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1975
15372003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17044028 15372003 ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA NA ULICY WENECJA. Okolica jest wręcz wymarzona dla każdego, kto chce zamieszkać blisko Rynku Głównego, Plant, Błoni i wszystkich atrakcji jakie niesie ze sobą Stare Miasto. Mieszkając w Centrum miasta można mieć ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 799 000 PLN (20 919 zł/m2)

3
-
86 m2
1940
15884850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27713622 15884850 KRAKÓW- DĘBNIKIRUCZAJ (rejon Czerwonych Maków) MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POWIERZCHNI OK.49,5 M2 DO WPROWADZENIA! Mieszkanie znajduję się na parter...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

685 000 PLN (13 700 zł/m2)

2
-
50 m2
2004
15810603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26414488 15810603 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m², zlokalizowane na 4.piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2011r. w inwestycji osiedle 3 kolory, Bieżanów Nowy. Na powierzchnię ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (14 906 zł/m2)

3
-
53 m2
2011
15802237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26258551 15802237 Okazja cenowa!! 3-pok mieszkanie do odświeżenia i własnej aranżacji ul. Na Zakolu Wisły widok na bulwar Wiślany Oferta tylko dla klientów gotówkowych mamy klucze do nieruchomości Do sprzedaży oferuję 3-pok. mieszkanie ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (13 590 zł/m2)

3
-
61 m2
2016
15480194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19499329 15480194 Sprzedam 2-pok. mieszkanie na Ruczaju, ul. Lubostroń, Czerwone Maki Dobra propozycja inwestycyjna (można przejąć aktualnych najemców) Do sprzedaży oferuję mieszkanie o pow. 36,91m 2 usytuowane na 2.piętrze w 3-pi...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
-
36 m2
2003
15154802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11140709 15154802 Możliwość prezentacji oferty on-line za pomocą wirtualnej wizyty https:panoramy.galactica.plvirgo227236 Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul.Krowoderskiej. Mieszkanie usytuowanie jest n...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 418 000 PLN (19 162 zł/m2)

3
-
74 m2
1988