• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 4 231

15629243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22825089 15629243 Interesująca nieruchomość przy ulicy Moniuszki! Do sprzedania mieszkanie w domu typu bliźniak na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, wydzieloną księgę wieczystą i kilka "bonusów" czynią...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (13 014 zł/m2)

4
-
146 m2
1974
15533709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20680649 15533709 Twoje wymarzone 2 pokoje w sercu Podgórza - 3 min od centrum! Na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie w urokliwej kamienicy przy ul. Mitery - w sercu modnego i dobrze skomunikowanego Podgórza. Zaledwie 3 minuty od centrum...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (19 686 zł/m2)

2
-
35 m2
1938
15467126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19204810 15467126 Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - Reduta! LOKALIZACJA Mieszkanie usytuowane jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Prądnik Czerwony, przy ul. Reduta. To miejsce idealnie łączy komfort miejskiego życia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
46 m2
2019
15452034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18876959 15452034 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie Bieżanów-Prokocim ul. Górników Lokalizacja idealna dla aktywnych i ceniących wygodę! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o po...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
-
40 m2
1998
15637440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22984064 15637440 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 41,7 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

897 000 PLN (24 243 zł/m2)

2
-
37 m2
1912
15422953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18218026 15422953 Zamieszkaj wygodnie! 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem na monitorowanym osiedlu w Bieńczycach Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty mieszk...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (20 500 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15596550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22093870 15596550 Apartament Premium z widokiem na Wawel! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem o powierzchni 90 m², położony przy ul. Monte Cassino - jednej z najlepiej skomunikowanych i naj...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (72 zł/m2)

3
-
90 m2
2008
15411287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17932224 15411287 KROWODRZA - ULICA GRAMATYKA. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - Trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 10 6 m2. Ekspozycja okien na wschód i zachód. - Od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
47 m2
1974
15687785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23972868 15687785 KRAKÓW - DĘBNIKIKLINY NOWE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE OK.7 8 M2 ! Z TARASEM i DUŻYM OGRÓDKIEM !! Budynek z 20 08 roku. LOKAL WYKOŃCZONY! MIESZKANIE DOBRE ZARÓWNO DLA RODZINY JAK I JAKO INWESTYCJA P...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (12 308 zł/m2)

3
-
78 m2
2008
15707636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24324696 15707636 Jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w zielonej okolicy - idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m², usytuowane na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku przy ul. Zawodz...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 000 PLN (12 676 zł/m2)

3
-
74 m2
1994
15827492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647721 15827492 Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie inwestycja Petrażyckiego residence miejsce parkingowe naziemne Możliwość wydzielenia dodatkowych 2 pokoi Do sprzedaży mam przyjemność zaprezen...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2018
15671939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23682415 15671939 2-pok mieszkanie (z możliwością aranżacji na 3) w inwestycji Bunscha Park ul. Federowicza miejsce garażowe kom.lokatorska Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję nowoczesne, 2-pok. mieszkanie wykończone w 2018 r. zielonej, ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2018