• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 988

15892106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898161 15892106 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 545 PLN (15 629 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898158 15892103 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 265 PLN (19 171 zł/m2)

1
-
25 m2
2025
15892098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898150 15892098 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

826 812 PLN (12 720 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15892049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898136 15892049 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 664 PLN (15 907 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898135 15892087 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

410 302 PLN (15 781 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15892086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898133 15892086 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

571 874 PLN (15 885 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898129 15892043 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

554 439 PLN (15 401 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898115 15892036 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (12 688 zł/m2)

3
-
48 m2
2023
15892076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898112 15892076 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (13 104 zł/m2)

3
-
48 m2
2023
15892074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898108 15892074 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 616 PLN (14 673 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15892073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898106 15892073 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 379 160 PLN (21 549 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15892070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898099 15892070 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

792 230 PLN (22 006 zł/m2)

2
-
36 m2
2024