• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 986

15892091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898139 15892091 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

726 398 PLN (16 142 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898138 15892050 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

914 559 PLN (15 768 zł/m2)

2
-
58 m2
2026
15892045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898131 15892045 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 842 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898126 15892042 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

390 365 PLN (15 014 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15892081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898124 15892081 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

391 512 PLN (15 058 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15892041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898123 15892041 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

542 846 PLN (15 079 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15892030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898102 15892030 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

917 239 PLN (22 931 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15892069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898098 15892069 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 254 PLN (22 421 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15892026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898095 15892026 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

992 466 PLN (22 556 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15892067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898094 15892067 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

678 931 PLN (24 248 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15892025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898093 15892025 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

956 538 PLN (21 740 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15892063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898088 15892063 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

742 295 PLN (15 794 zł/m2)

2
-
47 m2
2025