• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 754

15889353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849001 15889353 3 OSOBNE POKOJE UL. CELNA - STARE PODGÓRZE Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 M2 zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 1900. Mieszkanie zlokalizowane , w jednej z najatrakcyjniejszych części Krakowa - Stare Podgórze . - W blisk...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

3
-
47 m2
1900
15889637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27856598 15889637 Malownicza działka budowlana położona w Szklarach ze strumykiem i mediami na działce.Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 550m2 położona w urokliwej i spokojnej części miejscowości Szklary gmina Jerzmanowice (ok.20km od Krakowa).To propozycja ...

Szklary (Małopolskie, gm. Jerzmanowice-Przeginia)

110 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
550 m2
-
15879500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27613861 15879500 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w sp...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15832863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26733417 15832863 Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2 w Wieliczce przy ul. Polnej W...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

550 000 PLN (5 189 zł/m2)

4
-
106 m2
1980
15858449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149388 15858449 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 35,37 m² znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą w Oświęcimiu. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni oraz łazienki z WC. Układ mieszkania jest funkcjonalny i pozwala na w...

Oświęcim (Małopolskie, gm. Oświęcim)

260 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15860593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182813 15860593 AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUSPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProBrzeszcze ul. Piekarska Działka inwestycyjno-budowlana 1223 m²Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w zielonej, spokojnej części Brzeszcz, niedaleko centrum miast...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

169 000 PLN

-
-
1223 m2
-
15885713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27738609 15885713 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dogodnej części Tarnowa, przy ul. Mościckiego 86, w pobliżu centrum miasta. Lokal jest po remoncie, częściowo umeblowany i gotowy do wprowadzenia od zaraz — idealny zarówno dla rodziny, ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

359 000 PLN (7 501 zł/m2)

3
1
47.86 m2
1968
15889586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855373 15889586 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetnej lokalizacji, w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal usytuowany jest na niskim parterze i w...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

540 000 PLN (12 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2000
15889582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27854461 15889582 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZamiast mieszkania – własny dom z ogrodem!Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 97,42 m², usytuowany na 9-arowej działce w spokojnej i dobrze nasłonecznionej lokalizacji.Dom został bardzo d...

Frydrychowice (Małopolskie, gm. Wieprz)

698 000 PLN (7 122 zł/m2)

4
-
98 m2
2026
15672915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23697577 15672915 Wyjątkowa nieruchomość – przestronny dom z ogromnym potencjałem, Kościelisko Firma Derbin Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży dużego, funkcjonalnego domu zlokalizowanego w sam...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

7 700 000 PLN (15 400 zł/m2)

12
12
500 m2
1989
15535574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20730695 15535574 W ODLEGŁOŚCI OKOŁO 1 KM REALIZOWANA JEST PRESTIŻOWA INWESTYCJA BACHLEDA TERMY KASPROWY - NOWOCZESNY KOMPLEKS TERMALNO-REKREACYJNY O WARTOŚCI OK. 385MLN ZŁ, KTÓRY PO ZAKOŃCZENIU STANIE SIĘ JEDNĄ Z NAWIĘKSZYCH ATRAKCJI REGIONU. ...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

1 300 000 PLN (11 818 zł/m2)

5
3
110 m2
1985
15889578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27854442 15889578 OKAZJA INWESTYCYJNA: DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA 1267 m PRZEGINIA, gm. Jerzmanowice-PrzeginiaLokalizacja: Przeginia (powiat krakowski), bezpośrednio przy trasie OlkuszKraków (DK94).Przeznaczenie: Tereny mieszkalnictwa i usług (MU).Powierzchnia: 12,67 ...

Przeginia (Małopolskie, gm. Jerzmanowice-Przeginia)

250 000 PLN

-
-
1267 m2
-