• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 751

15535574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20730695 15535574 W ODLEGŁOŚCI OKOŁO 1 KM REALIZOWANA JEST PRESTIŻOWA INWESTYCJA BACHLEDA TERMY KASPROWY - NOWOCZESNY KOMPLEKS TERMALNO-REKREACYJNY O WARTOŚCI OK. 385MLN ZŁ, KTÓRY PO ZAKOŃCZENIU STANIE SIĘ JEDNĄ Z NAWIĘKSZYCH ATRAKCJI REGIONU. ...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

1 300 000 PLN (11 818 zł/m2)

5
3
110 m2
1985
15889578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27854442 15889578 OKAZJA INWESTYCYJNA: DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA 1267 m PRZEGINIA, gm. Jerzmanowice-PrzeginiaLokalizacja: Przeginia (powiat krakowski), bezpośrednio przy trasie OlkuszKraków (DK94).Przeznaczenie: Tereny mieszkalnictwa i usług (MU).Powierzchnia: 12,67 ...

Przeginia (Małopolskie, gm. Jerzmanowice-Przeginia)

250 000 PLN

-
-
1267 m2
-
15889510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851966 15889510 Dom w stanie surowym zamkniętym 10 km od Zatora.Nowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Spytkowicach (pow. wadowicki), w odległości 10 km od Zatora (pow. oświęcimski), 17 km od Wadowic, 21 km od Alwerni, 24 km od Oświęcimia, 26 km od Skaw...

Spytkowice (Małopolskie, gm. Spytkowice)

309 000 PLN (1 509 zł/m2)

5
2
204.8 m2
2011
15889390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27849884 15889390 Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,17 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym osiedlu Bór w Nowym Targu.____________________________________________________To miejsce stworzone dla osób, które ...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
1
42.17 m2
2021
15889511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27851967 15889511 Widokowa działka budowlana w sercu Beskidu Żywieckiego – Twój wymarzony kawałek raju!Marzysz o budowie domu w malowniczym zakątku Beskidów, z widokiem na góry i dostępem do natury przez cały rok? Jeśli kochasz aktywny wypoczynek, narciarstwo, piesze ...

Zawoja (Małopolskie, gm. Zawoja)

240 000 PLN

-
-
897 m2
-
15889543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27852137 15889543 Piękna działka budowlana w malowniczej okolicyJeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii i marzysz o zamieszkaniu w urokliwym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, w cichej i spokojnej okolicy to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje...

Łobzów (Małopolskie, gm. Wolbrom)

125 300 PLN

-
-
1253 m2
-
15512152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20162755 15512152 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI**Atrakcyjna oferta sprzedaży: Dom w Regulicach**Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie!**Szczegóły nieruchomości:**- **Lokalizacja:** Regulice, zaledwie 25 minut od...

Regulice (Małopolskie, gm. Alwernia)

269 000 PLN (3 057 zł/m2)

3
-
88 m2
1960
15889564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27853039 15889564 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62 m².Składa się ono z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnej t...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (10 645 zł/m2)

3
-
62 m2
1978
15888720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27820831 15888720 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie w Krakowie, położone w atrakcyjnej lokalizacji, w bloku z 1976 roku. Budynek wyposażony jest w windę, a do mieszkania przynależy komórka lokatorska.Mieszkanie własnościowe, przezn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

470 000 PLN (14 242 zł/m2)

1
-
33 m2
1976
15826886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26647713 15826886 * zdjęcia należą do właściciela oferty HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA PO GRUNTOWNYM REMONCIE Polecamy do wynajęcia halę z dwoma suwnicami po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie przemysłowym . Atrakcyjna lokalizacja z...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

59 980 PLN (28 zł/m2)

11
-
2142 m2
1975
15650400 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315867 15650400 * zdjęcia należą do właściciela oferty HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA PO GRUNTOWNYM REMONCIE Polecamy do wynajęcia halę z dwoma suwnicami po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie przemysłowym . Atrakcyjna lokalizacja z...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

82 800 PLN (28 zł/m2)

11
-
2957 m2
1975
15826880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26647715 15826880 * zdjęcia należą do właściciela oferty HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA PO GRUNTOWNYM REMONCIE Polecamy do wynajęcia halę po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie przemysłowym . Atrakcyjna lokalizacja z szybkim dostępem...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

22 815 PLN (28 zł/m2)

11
-
814 m2
1975