• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 751

15888109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27802100 15888109 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2884 m², położona w miejscowości Nowy Targ przy ul. Starokrakowskiej, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz zabudowy mieszkaniowej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób planujących bud...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

350 000 PLN

-
-
2884 m2
-
15805736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26315024 15805736 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21 m2 w formie otwartej przestrzeni.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie.Lokal wykończony 3 lata temu, po kapitalym remoncie, podobnie jak cały budynek. Cz...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 118 PLN (53 zł/m2)

1
-
21 m2
2020
15883945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27686907 15883945 Nowy dom na sprzedaż Tarnowiec - Bliźniak z działką 1000 m² i rekuperacją Bez Prowizji od kupującego! Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, który łączy wysoki standard wykonania z ogromną przestrzenią do wypoczynku? P...

Tarnowiec (Małopolskie, gm. Tarnów)

949 000 PLN (6 590 zł/m2)

5
1
144 m2
2026
15838487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26733222 15838487 Lokal Handlowo-Usługowy 62 m² przy ul. Jasnej - Idealny pod Gastronomię lub Usługi! Oferujemy do wynajmu funkcjonalny lokal, który znajduje się w jednej z najbardziej strategicznych handlowo lokalizacji w Tarnowie. Jeśli szuka...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

3 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
62 m2
2000
15710209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24372044 15710209 Wyjątkowy Obiekt Komercyjny w Mikołajowicach! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej działalności gastronomicznej lub biurowej? Prezentujemy na wynajem przestronny i w pełni wyposażony budynek komercyjny o łącznej powier...

Wierzchosławice (Mikołajowice) (Małopolskie, gm. Wierzchosławice)

7 900 PLN (16 zł/m2)

11
-
500 m2
2000
15807907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26382718 15807907 Działka 15,36 ar w Niwce - Idealna pod Twój Nowy Dom! Niwka to prężnie rozwijająca się miejscowość pod Tarnowem, ceniona za spokój, otoczenie zieleni oraz doskonałą infrastrukturę. To idealne miejsce dla tych, któ...

Niwka (Małopolskie, gm. Radłów)

185 000 PLN

-
-
1536 m2
-
15862864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27233320 15862864 Przestronna Działka Budowlana w Zawadzie k. Tarnowa - Twój Spokojny Zakątek z Widokiem! Marzysz o budowie własnego domu w cichej i malowniczej okolicy, z dogodnym dostępem do wszystkich wygód? Ta oferta spełni Twoje oczeki...

Zawada (Małopolskie, gm. Tarnów)

299 000 PLN

-
-
1800 m2
-
15818871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601021 15818871 Mościce - Idealne miejsce na start lub jako inwestycja! Mieszkanie znajduje się przy ul. Kasztanowej , w samym sercu Mościc. Ta dzielnica Tarnowa od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Dlaczego? Unikalny mikroklimat: Mościce to dzi...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

260 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
-
39 m2
1960
15727811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724211 15727811 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

535 788 PLN (9 922 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15863571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27252217 15863571 Twój własny dom w cenie mieszkania w Zbylitowskiej Górze - tuż przy granicy Tarnowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę, która stanowi idealną alternatywę dla zakupu mieszkania w bloku. Jeśli marzysz o w...

Zbylitowska Góra (Małopolskie, gm. Tarnów)

379 000 PLN (4 622 zł/m2)

3
-
82 m2
1950
15792722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26025871 15792722 Kamienica Inwestycyjna w Sercu Tarnowa, ul. Żydowska Do sprzedania kamienica zlokalizowana przy ulicy Żydowskiej 16, zaledwie kilka kroków od Tarnowskiego Rynku. To nie tylko nieruchomość, to szansa na posiadanie fragmentu historii się...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 290 000 PLN (2 283 zł/m2)

10
-
565 m2
-
15727862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24725817 15727862 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2026