• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Małopolskie

Znalezionych ofert: 8 751

15727810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724209 15727810 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 779 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15727682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24723336 15727682 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 954 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15709922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24366286 15709922 Działka Budowlana w Ostruszy k. Ciężkowic - Gotowa na Twój Wymarzony Dom lub Letniskową Oazę! Tylko u Nas w Bestate Nieruchomości Tarnów! Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9,03 ara , ...

Ciężkowice (Ostrusza) (Małopolskie, gm. Ciężkowice)

80 000 PLN

-
-
903 m2
-
15882198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27658260 15882198 Nowoczesny, Energooszczędny Lokal 145 m² - ul. Czerwona, Tarnów Standard Premium i Niskie Koszty Utrzymania Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy prestiżowy wygląd z realnymi oszczędnościami? Mam pr...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

5 900 PLN (41 zł/m2)

11
-
145 m2
2000
15853701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27054602 15853701 Mieszkanie do Remontu na Osiedlu Legionów! Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną. Na sprzedaż trafia trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² , usytuowane na czwartym piętrze bloku na osiedlu Legion&oacut...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

280 000 PLN (5 833 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15727681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24723335 15727681 Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap I - Mieszkania 132 mieszkania i domy w zabudowie szerego...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2026
15709923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24366287 15709923 Wszechstronny lokal komercyjny w Tarnowie Mościcach - miejsce dla różnorodnych przedsięwzięć! Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu przestronnego i funkcjonalnego lokalu, zlokalizowanego w sercu tarnowskich Mościc, przy ulicy Kwia...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

16 990 PLN (35 zł/m2)

11
-
482 m2
-
15656817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23420722 15656817 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę nowego mieszkania w urokliwych Koszycach Wielkich, tuż pod Tarnowem. To niepowtarzalna propozycja dla osób poszukujących komfortowego, energooszczędnego mieszkania z własnym ...

Koszyce Wielkie (Małopolskie, gm. Tarnów)

549 000 PLN (10 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
12987381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1295921 12987381 Do wynajęcia hala magazynowa w centrum Tarnowa, ok. 5 km od węzła autostradowego Tarnów-Krzyż. Powierzchnia użytkowa hali wynosi 850 m2, wysokość ok. 4,4 m. Hala o konstrukcji żelbetowej, posadzka przemysłowa, rampa. Przed halą plac mane...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

14 450 PLN (17 zł/m2)

11
-
850 m2
1960
15889168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845767 15889168 2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, Dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia . Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 49,83m2 na ulicy Pychowick...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15867829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352767 15867829 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

845 000 PLN (13 413 zł/m2)

4
-
63 m2
2025
15867830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352770 15867830 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

945 000 PLN (13 125 zł/m2)

4
-
72 m2
2025