• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kluszkowce

Znalezionych ofert: 2

15897693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28008081 15897693 Są miejsca, gdzie natura robi pierwsze wrażenie jeszcze przed budową domu. Ta działka w Kluszkowcach daje dokładnie to uczucie — przestrzeń, światło i bliskość Jeziora Czorsztyńskiego, które codziennie przypomina, dlaczego warto zwolnić tempo.1932 m²...

Kluszkowce (Małopolskie, gm. Czorsztyn)

1 480 000 PLN (766 zł/m2)

-
-
1932 m2
-
15728583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24745908 15728583 TYLKO U NAS!LOKALIZACJAApartament położony jest w Kluszkowcach, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego, z bezpośrednim widokiem na taflę jeziora oraz otaczające je góry. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie ciszę i spokój z bogactwem atrakcji turystyczny...

Kluszkowce (Małopolskie, gm. Czorsztyn)

1 498 000 PLN (17 539 zł/m2)

3
2
85.41 m2
2021