• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Łagiewniki

Znalezionych ofert: 297

15865672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie/101,6m2/balkon/ogródek/garaż 27304165 15865672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,6 m², położonego na drugim piętrze kameralnego budynku w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolic...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (13 069 zł/m2)

3
1
101 m2
2006
15892954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899673 15892954 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 339 832 PLN (16 960 zł/m2)

4
-
79 m2
2026
15892876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899640 15892876 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

984 249 PLN (15 379 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15892955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899675 15892955 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

806 310 PLN (18 751 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899674 15892893 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 057 122 PLN (17 330 zł/m2)

3
-
61 m2
2026
15892952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899669 15892952 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 068 066 PLN (17 227 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15892951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899667 15892951 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

797 640 PLN (18 550 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899663 15892949 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 125 912 PLN (17 322 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899660 15892886 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 164 408 PLN (16 875 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15892883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899655 15892883 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 333 PLN (15 533 zł/m2)

1
-
40 m2
2026
15892940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899645 15892940 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 226 264 PLN (17 031 zł/m2)

2
-
72 m2
2026
15892948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899661 15892948 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 163 196 PLN (15 934 zł/m2)

3
-
73 m2
2026