• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Łagiewniki

Znalezionych ofert: 297

15892882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899652 15892882 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 139 004 PLN (17 523 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899676 15892984 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 240 684 PLN (16 766 zł/m2)

3
-
74 m2
2026
15892892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899672 15892892 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

762 960 PLN (17 743 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899668 15892890 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

858 386 PLN (16 831 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15892950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899665 15892950 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 480 PLN (16 184 zł/m2)

3
-
68 m2
2026
15892888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899664 15892888 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 088 360 PLN (17 006 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15892887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899662 15892887 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

846 549 PLN (18 812 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899657 15892946 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 046 976 PLN (15 397 zł/m2)

4
-
68 m2
2026
15892884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899656 15892884 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 004 150 PLN (15 214 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15892945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899654 15892945 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 114 236 PLN (16 386 zł/m2)

3
-
68 m2
2026
15892943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899651 15892943 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 148 472 PLN (15 732 zł/m2)

3
-
73 m2
2026
15892942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899649 15892942 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

838 872 PLN (18 642 zł/m2)

2
-
45 m2
2026