• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 607

15891737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897720 15891737 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

906 726 PLN (17 779 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15892016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897716 15892016 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

786 012 PLN (19 171 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897715 15891923 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 120 PLN (20 529 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897703 15891457 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 043 059 PLN (18 626 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15891456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897696 15891456 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 057 763 PLN (18 557 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15891547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897689 15891547 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

783 974 PLN (20 631 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897986 15891781 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 172 PLN (14 920 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897974 15891593 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

872 746 PLN (13 427 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897973 15891500 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 816 PLN (14 517 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15891592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897969 15891592 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

872 722 PLN (13 223 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15891873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897966 15891873 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

676 800 PLN (14 400 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15891964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897959 15891964 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 722 PLN (20 454 zł/m2)

1
-
28 m2
2025