• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 603

15891929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897756 15891929 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

886 950 PLN (13 645 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15891835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897748 15891835 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

678 020 PLN (14 125 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15892019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897742 15892019 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 792 PLN (14 416 zł/m2)

3
-
50 m2
2025
15891462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897738 15891462 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hekta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 370 000 PLN (17 792 zł/m2)

4
-
77 m2
2023
15891554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897737 15891554 Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, która znajduje się tuż przy 8 hektaro...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (17 917 zł/m2)

4
-
120 m2
2023
15891739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897734 15891739 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15892018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27897730 15892018 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa, przy ul. Betonowej . Budowa rozpoczęta: marze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15891737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897720 15891737 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

906 726 PLN (17 779 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15892016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897716 15892016 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

786 012 PLN (19 171 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897715 15891923 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 120 PLN (20 529 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897703 15891457 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 043 059 PLN (18 626 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15891456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897696 15891456 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 057 763 PLN (18 557 zł/m2)

3
-
57 m2
2026