• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 219

15774781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25659496 15774781 Na sprzedaż - wyjątkowy dom jednorodzinny w Starym Bieżanowie, ul. Kameliowa, Kraków Oferujemy do sprzedaży komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 315 m² , położony na pięknej, płaskiej działce o ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 290 000 PLN (8 225 zł/m2)

6
-
400 m2
2004
15867598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27348454 15867598 W ofercie nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 112,73 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w formie wiaty, położony w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Nałkowskiej. Dostępne również 5 i 6 pokojowe segmenty z ogródkami ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (8 571 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15883740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675620 15883740 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: Podgórze Duchackie - Wola Duchacka - ul. Nowosądecka !!! CAŁA NIERUCHOMOŚĆ WYNAJĘTA + PACZKOMAT !!!...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 615 zł/m2)

12
4
260 m2
1990
15887691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27791216 15887691 Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa rejon Bonarka City Center Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 359 m2. Dom został wybudowany w 1973 r...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (7 910 zł/m2)

6
3
201 m2
1973
15848426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26937539 15848426 Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych części Kraków - przy ul. Szwedzkiej, w dzielnicy ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 980 000 PLN (14 327 zł/m2)

7
4
208 m2
1970
15844206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26824479 15844206 Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania, z tarasem i pięknym ogródkiem, położony w Krakowie przy ba...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
3
112 m2
2016
15886699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765460 15886699 Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- Swoszowicach. DOM Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość przystosowana do zamieszkania dla 2 rodzin - posiada dwa o...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 450 000 PLN (8 909 zł/m2)

8
3
275 m2
1986
15745138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25051763 15745138 Dom wolnostojący w Krakowie - osiedle Lubocza (dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie) Stuletni dom z drewnianych bali po generalnym remoncie powiększony o przybudówki z termomuru. Działka i powierzchnia powierzchnia dzi...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (9 583 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
15707056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24312595 15707056 Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż - Kraków, tuż przy Rondzie Polsadu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - zarówno komercyjnym, jak i mieszkan...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 599 000 PLN (9 887 zł/m2)

10
-
364 m2
1984
15707057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24312596 15707057 Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem, jacuzzi i pięknym ogrodem w zielonej części Krakowa! Opis domu: Przestronny i funkcjonalny...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 000 PLN (13 000 zł/m2)

5
2
300 m2
1995
15532047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20633093 15532047 Kraków Podgórze Duchackie, Dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej ( częściowo po remoncie) położony na działce 650 m2 Rozkład pomieszczeń: Piwnica -( pokój,kuchnia,łazienka,przedpokój) 70m2 -12 w ziemi &f...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 850 000 PLN (10 278 zł/m2)

9
-
180 m2
1970
15885470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27732015 15885470 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą piętrowego, podpiwniczonego domu przy ul. Józefa Sawy - Calińskiego w Krakowie - obszar Wróżenice. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 254 m2. Budowa została rozpoczęta w latach dziewięćdziesiątych. Dom skł...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 000 PLN (2 835 zł/m2)

7
-
254 m2
1995