• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 219

15094232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 9672197 15094232 Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 741 m 2 , w rewelacyjnej lokalizacji, na Olszy. Oferujemy na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu oficerskim. Dom wybudowany został w 1968 roku, Dom został docieplony styropia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (16 185 zł/m2)

4
2
173 m2
1968
15857467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27122453 15857467 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. ODRZYWOLSKIEGO - DĘBNIKI, PYCHOWICE Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do wykończenia, umożliwia remont zgodnie z własnym stylem oraz indy...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 949 000 PLN (11 299 zł/m2)

7
3
261 m2
2008
15870583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27432723 15870583 DOM W UNIKALNEJ CZĘŚCI KRAKOWA - ŚRÓDMIEŚCIE – OLSZA PRĄDNIK CZERWONYDom w Krakowie w cenie 2 mieszkań.Na sprzedaż DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa – Olsza Prądnik Czerwony, przy ul. Żułowsk...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 000 PLN (9 388 zł/m2)

6
-
245 m2
1980
15535999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20737721 15535999 DOM DO WEJŚCIA W DZIELNICY WOLA JUSTOWSKA. Zapraszamy do zamieszkania w zielonej okolicy, która zapewnia mieszkańcom całkowitą ciszę i spokój. Dom znajduje się przy ulicy Brzegowej. Jest w zabudowie szeregowej, usytuow...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 099 500 PLN (10 094 zł/m2)

5
1
208 m2
2000
15815957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646711 15815957 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - stabilny dochód Oferujemy na sprzedaż dom inwestycyjny na działce o powierzchni 315 m² , idealny pod wynajem długoterminowy oraz działalność usługową. Budynek został funkc...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (9 375 zł/m2)

5
1
160 m2
1975
15846887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26898188 15846887 Przestronny dom z ogrodem w zielonej, południowej części Krakowa - do własnej aranżacji! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy Krakowa? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Podstawowe informacje: Lokalizacja: południowa część ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (9 603 zł/m2)

4
2
151 m2
1980
15394868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17583392 15394868 Zamieszkaj lub zainwestuj! Dom w topowej lokalizacji - Bronowice, ul. Jasnogórska, 15 min do centrum! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 168 m² , położony w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Jasnog&...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (14 881 zł/m2)

6
2
168 m2
1999
15884874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27714170 15884874 Nowoczesne Domy Bliźniacze w Krakowie - Nowa Huta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję - Osiedle Domów Bliźniaczych w zielonej i spokojnej części Krakowa. Budowa rozpoczęta: marzec 2025 Planowane ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (9 660 zł/m2)

5
2
103 m2
2025
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998
15298218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15129613 15298218 SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5 i 10 m2. Ekspozycja okien na wschód i...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981