• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Lipiny Mielecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mielecka i Lipiny

Znaleźliśmy 1,306 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Małopolskie

15890974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883666 15890974 Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem, Skała, okolice Krakowa Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej, zielonej miejscowości Skała - zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa. To ide...

Skała (Małopolskie, gm. Skała)

1 090 000 PLN (5 505 zł/m2)

6
1
198 m2
2007
15852492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27034613 15852492 OLKUSZ - UL. SOSNOWA Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Olkuszu przy ul. Sosnowej, na działce o powierzchni 511 m² . Of...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 490 000 PLN (7 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1980
15824513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26579820 15824513 Nietypowa i wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej z dodatkowym budynkiem mieszkalnym Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej z lat 20. XX wieku, o powierzchni mieszkalnej ok. 130 m² oraz powierzchni całkowi...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
3
156 m2
1920
15647390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23230275 15647390 Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, na pograniczu Rezerwatu przyrody Kami...

Kamionna (Małopolskie, gm. Trzciana)

880 000 PLN (6 617 zł/m2)

4
-
133 m2
2017
15293539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14987483 15293539 NOWO WYKOŃCZONY DOM SĄSIEDZTWO LASU OKOLICA GOSZCZY OKOLICA Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu z bardzo dogodnym dojazdem do Krakowa ...

Polanowice (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 100 000 PLN (6 548 zł/m2)

5
2
168 m2
2023
15681673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23864679 15681673 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Marzysz o zamieszkaniu w luksusowym wnętrzu i przestrzeni ?Nie masz czasu na budowę domu?Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowej rezydencji zlokalizowanej w miejscowości Klecza Wado...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
2
500 m2
2014
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15617025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22526343 15617025 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży lokal mieszkalny (typu bliźniak) w budynku dwurodzinnym o powierzchni użytkowej z poddaszem 112,63m2 (bez poddasza 93,71m2) zlokalizowane w miejscowości Gaj (gm Mogilany). ATUTY: Wysokie, przestro...

Gaj (Małopolskie, gm. Mogilany)

950 000 PLN (8 407 zł/m2)

5
2
113 m2
2026
15857699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27130782 15857699 Wspaniały dom jednorodzinny zlokalizowany na pięknej działce w Łyczance obok Sieprawia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą ofertą: Duża ilość zieleni, taras czy altanka zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, uroczy d...

Łyczanka (Małopolskie, gm. Siepraw)

1 140 000 PLN (9 421 zł/m2)

3
1
121 m2
1997
13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955