• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Ochojno Kamieniec

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ochojno i Kamieniec

Znaleźliśmy 1,301 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Małopolskie

15892211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898250 15892211 Nowoczesny bliźniak Zabierzów ogród cisza i szybki dojazd do Krakowa Na sprzedaż ostatni dostępny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Zabierzów. To idealna propozycja dl...

Zabierzów (Zabierzów) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

699 000 PLN (8 738 zł/m2)

3
2
80 m2
2025
15706709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24307520 15706709 Sprzedam dom jednorodzinny w rewelacyjnej lokalizacji - ZAKOPANE CHŁABÓWKA.Lokalizacja nieruchomości zapewnia domownikom maksimum intymności i spokoju w otoczeniu przyrody. Cisza i spokój w pakiecie z domem :) Jedocześnie szybki dojazd do centrum mia...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 500 000 PLN (8 446 zł/m2)

1
-
296 m2
2007
15814816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641543 15814816 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Wierzchosławice, gmina Wierzchosławice, województwo małopolskie.Nieruchomość usytuowana jest na dwóch działkach ewidencyjnych o łącznej powierzchni 14,02 ara, odd...

Wierzchosławice (Małopolskie, gm. Wierzchosławice)

332 000 PLN (3 162 zł/m2)

5
1
105 m2
1998
15890974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883666 15890974 Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość z potencjałem, Skała, okolice Krakowa Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej, zielonej miejscowości Skała - zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa. To ide...

Skała (Małopolskie, gm. Skała)

1 090 000 PLN (5 505 zł/m2)

6
1
198 m2
2007
15852492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27034613 15852492 OLKUSZ - UL. SOSNOWA Dom jednorodzinny z funkcją usługową - lokal gastronomiczny gotowa inwestycja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Olkuszu przy ul. Sosnowej, na działce o powierzchni 511 m² . Of...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 490 000 PLN (7 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1980
15824513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26579820 15824513 Nietypowa i wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej z dodatkowym budynkiem mieszkalnym Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej z lat 20. XX wieku, o powierzchni mieszkalnej ok. 130 m² oraz powierzchni całkowi...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
3
156 m2
1920
15647390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23230275 15647390 Kamionna - dom o pow. użytkowej 105 m 2 z widokiem na Beskid Wyspowy . Klimatyczny dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamionna zlokalizowanej u podnóża pasma Beskidu Wyspowego, na pograniczu Rezerwatu przyrody Kami...

Kamionna (Małopolskie, gm. Trzciana)

880 000 PLN (6 617 zł/m2)

4
-
133 m2
2017
15293539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14987483 15293539 NOWO WYKOŃCZONY DOM SĄSIEDZTWO LASU OKOLICA GOSZCZY OKOLICA Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu z bardzo dogodnym dojazdem do Krakowa ...

Polanowice (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 100 000 PLN (6 548 zł/m2)

5
2
168 m2
2023
15681673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23864679 15681673 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Marzysz o zamieszkaniu w luksusowym wnętrzu i przestrzeni ?Nie masz czasu na budowę domu?Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowej rezydencji zlokalizowanej w miejscowości Klecza Wado...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
2
500 m2
2014
13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
15889510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851966 15889510 Dom w stanie surowym zamkniętym 10 km od Zatora.Nowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Spytkowicach (pow. wadowicki), w odległości 10 km od Zatora (pow. oświęcimski), 17 km od Wadowic, 21 km od Alwerni, 24 km od Oświęcimia, 26 km od Skaw...

Spytkowice (Małopolskie, gm. Spytkowice)

309 000 PLN (1 509 zł/m2)

5
2
204.8 m2
2011
15489373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19715655 15489373 Na sprzedaż...

Moszczenica (Małopolskie, gm. Moszczenica)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

2
-
70 m2
1973