• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie Andrychów Przyjaźni

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przyjaźni

Znaleźliśmy 10 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Andrychów Małopolskie

15708544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24343004 15708544 Szukasz miejsca, gdzie możesz odetchnąć pełną piersią, wsłuchać się w szum drzew i stworzyć swój wymarzony dom pośród natury?Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczych Roczynach – miejscowości, która łączy spokó...

Roczyny (Małopolskie, gm. Andrychów)

139 900 PLN

-
-
1400 m2
-
15676174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23766684 15676174 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda w drodze pisemnego konkursu ofert prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z działek ewidencyjnych nr 2351 oraz 2355 o łącznej powierzc...

Zagórnik (Małopolskie, gm. Andrychów)

10 190 PLN (2 zł/m2)

-
-
4509 m2
-
15705647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24283473 15705647 Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną gdzie miasto spotyka się z naturą - rzadka okazja w dzisiejszych czasach. Działka budowlana (MN 1 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) na ul. Brzegi w Andrychowie :- powierzchnia 1027m2, - kształt p...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

195 000 PLN

-
-
1027 m2
-
15843958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26818938 15843958 Oferujemy do sprzedaży nasłonecznioną, płaską działkę znajdującą się w cichym, spokojnym miejscu blisko granic miasta.Działka o powierzchni prawie 28 ara z dala od ruchliwych ciągów komunikacyjnych bezpośrednio przy własnym zagajniku.Nowy właściciel ...

Targanice (Małopolskie, gm. Andrychów)

230 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
2796 m2
-
15827006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633290 15827006 Oferuję do sprzedaży bardzo dużą działkę budowlaną w turystycznej miejscowości Andrychów, zlokalizowaną blisko centrum miasta w spokojnym i mocno nasłonecznionym miejscu o powierzchni 79,95 ara. Na powierzchnię działki składają się dwie działki o pod...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

719 550 PLN (90 zł/m2)

-
-
7995 m2
-
15774602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 25652624 15774602 Jeszcze większy obszar do zakupienia. Zostań właścicielem własnego siedliska w górach. Wcześniej oferowana działka posiadała mniejszy obszar. Obecnie cała polana pośród lasu jest oferowana do sprzedaży Dodatkowo prawie 34 ary polany pośród drzew.Kame...

Targanice (Małopolskie, gm. Andrychów)

360 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
26118 m2
-
15691738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24025260 15691738 Oferujemy do sprzedaży nasłonecznioną, płaską działkę znajdującą się w cichym, spokojnym miejscu blisko granic miasta. Działka o powierzchni 31,5 ara z dala od ruchliwych ciągów komunikacyjnych. Niezwykłym atutem działki jest znajdujący się na tereni...

Targanice (Małopolskie, gm. Andrychów)

240 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
3201 m2
-
15501252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19951922 15501252 Działka budowlana w zacisznym miejscu z atrakcyjnym widokiem. Jeżeli poszukujesz działki, położonej w przepięknej, spokojnej okolicy z widokiem na pasma górskie, z dala od ruchliwych ciągów komunikacyjnych, ale z dogodnym dojazdem, to ta nierucho...

Inwałd (Małopolskie, gm. Andrychów)

205 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
2487 m2
-
15735996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24863669 15735996 Jeśli szukasz wymarzonej przestrzeni z dobrym dojazdem i w sąsiedztwie miejsc rekreacji – ta oferta jest dla Ciebie.Działka położona blisko drogi krajowej łączącej Bielsko-Białą z miejscowością Głogoczów (DK 52) we wsi Inwałd w sąsiedztwie Parku Mini...

Inwałd (Małopolskie, gm. Andrychów)

125 000 PLN

-
-
929 m2
-
15501248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19951923 15501248 Działka budowlana w zacisznym miejscu z atrakcyjnym widokiem.Jeżeli poszukujesz działki, położonej w przepięknej, spokojnej okolicy z widokiem na pasma górskie, z dala od ruchliwych ciągów komunikacyjnych ale z dogodnym dojazdem, to ta nieruchomość j...

Inwałd (Małopolskie, gm. Andrychów)

270 000 PLN (85 zł/m2)

-
-
3194 m2
-