• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 603

15792221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26009958 15792221 OLKUSZ - ULICA KLONOWA,OSIEDLE GLINIANKI,DZIAŁKA 522 m2.Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży nieruchomości położonej nieopodal centrum Olkusz tj. przy ulicy Klonowej.Dom zlokalizowany w spokojnej lokalizacji w sąsiedztwie zabudowań jednorodz...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

699 000 PLN (3 251 zł/m2)

6
3
215 m2
-
15785003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25865255 15785003 MIEJSCOWOŚĆ RYCZÓWEK, ULICA ZADOLNA, GMINA KLUCZE , PIĘKNAe DZIAŁKAi BUDOWLANAe,Oferuję do sprzedania działkę budowlaną o powierzchniach:A- 1001 m2 - 145 000 zł B- 1000 m2 - 139 000 zł C- 1000 m2 - 135 000 zł D- 1573 m2 - 197 000 zł Parcele zlokalizo...

Ryczówek (Małopolskie, gm. Klucze)

135 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15772965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25624702 15772965 ŻURADA, ZABUDOWANA DZIAŁKA BUDOWLANA, USŁUGOWO-MIESZKANIOWA,1540 m2Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o charakterze USŁUGOWO-MIESZKANIOWYM.Powierzchnia działki to 0,1540 ha o szerokości 23 m i długości około 66,40 m. Dojazd z drogi gminnej ulic...

Żurada (Małopolskie, gm. Olkusz)

450 000 PLN

-
-
1540 m2
-
15745918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065690 15745918 KLUCZE, POWIAT OLKUSZ,SZEROKA PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA, 1000 m2.Oferujemy do sprzedania piękną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2. Zlokalizowana w miejscowości Klucze przy ulicy Studziennej. Kształtem zbliżona do prostokąta o szerokości około 34...

Klucze (Małopolskie, gm. Klucze)

209 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15740260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24949887 15740260 OLKUSZ - UL. MAZANIEC,DZIAŁKA BUDOWLANA, 0,2660 ha Oferujemy do sprzedania nieruchomość składającą się z dwóch działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni 2660 m2. Zlokalizowana przy ulicy Mazaniec w Olkuszu. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowa...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

499 000 PLN

-
-
2660 m2
-
15734126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24813258 15734126 ŻURADA - DOM JEDNORODZINNY 70 m2, ULICA STAROWIEJSKADZIAŁKA 383 m2 . Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 70 m2. Budynek mieszkalny - parterowy z dachem jednospadowym pokryty Onduliną. Ocieplony. Uk...

Żurada (Małopolskie, gm. Olkusz)

310 000 PLN (4 429 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15706877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24309935 15706877 NOWA GÓRA GMINA KRZESZOWICE,DOM NA 8 AROWEJ DZIAŁCEBiuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości NOWA GÓRA w gminie Krzeszowice powiat krakowski. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej - z dachem dwuspad...

Nowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

299 000 PLN (2 990 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15872833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502489 15872833 POTENCJAŁ I PRZESTRZEŃ: BUDYNEK Z DUSZĄ W KAPIELACH WIELKICH (GMINA WOLBROM)Szukasz miejsca, które dostosuje się do Twoich planów, a nie na odwrót ? Ta oferta to idealne połączenie dużej, ustawnej działki oraz budynku o ogromnych możliwościach adapta...

Kąpiele Wielkie (Małopolskie, gm. Wolbrom)

350 000 PLN (2 574 zł/m2)

4
-
136 m2
-
15859288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27166940 15859288 Wyjątkowa Posiadłość w Zimnodole Dom, Warsztaty i Ponad 4 ha Ziemi z Potencjałem BiznesowymNa sprzedaż duże gospodarstwo o łącznej powierzchni 4,0770 ha, położone w malowniczej miejscowości Zimnodół (gmina Olkusz). To idealna propozycja dla osób szuk...

Zimnodół (Małopolskie, gm. Olkusz)

999 000 PLN (8 325 zł/m2)

3
-
120 m2
-
15848142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26933786 15848142 WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W SIENICZNIE Twoje Miejsce pod OlkuszemSzukasz idealnej przestrzeni pod budowę wymarzonego domu, która łączy spokój podmiejskiej okolicy z doskonałym dostępem do infrastruktury? Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość ...

Sieniczno (Małopolskie, gm. Olkusz)

310 000 PLN

-
-
1594 m2
-
15776700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25716291 15776700 BOGUCIN DUŻY - GMINA KLUCZE,PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA0,7430 HAOferujemy do sprzedania piękna działkę budowlano-rolną o powierzchni 7430 m2.Zlokalizowana w malowniczo położonej miejscowości Bogucin Duży na pograniczu gminy Klucze i gminy Olkusz.K...

Bogucin Duży (Małopolskie, gm. Klucze)

350 000 PLN

-
-
7430 m2
-
15757426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25302166 15757426 OLKUSZ, ULICA WSPÓLNA, NIERUCHOMOŚĆ - USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWA, 4460 m2,Do sprzedania nieruchomość w przemysłowej części Olkusza tj. przy ulicy Wspólnej.W skład nieruchomości wchodzą działka budowlana o powierzchni 4460 m2 o szerokości około 49,20 m i dł...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

2 199 000 PLN

-
-
4460 m2
-