• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 602

15890490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27878444 15890490 Słoneczne Działki w Zgłobicach - Twoje Miejsce z Widokiem na Południe! Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, gdzie słońce operuje przez cały dzień, a sąsiedztwo gwarantuje spokój i nowoczesną estetykę? Wyjątkowe działki w Zgłobi...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 882 000 PLN

-
-
13100 m2
-
15890491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27878445 15890491 Słoneczne Działki w Zgłobicach - Twoje Miejsce z Widokiem na Południe! Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, gdzie słońce operuje przez cały dzień, a sąsiedztwo gwarantuje spokój i nowoczesną estetykę? Wyjątkowe działki w Zgłobi...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

274 000 PLN

-
-
1249 m2
-
15890489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27878443 15890489 Słoneczne Działki w Zgłobicach - Twoje Miejsce z Widokiem na Południe! Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, gdzie słońce operuje przez cały dzień, a sąsiedztwo gwarantuje spokój i nowoczesną estetykę? Wyjątkowe działki w Zgłobi...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

528 000 PLN

-
-
2403 m2
-
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15890458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877383 15890458 Drewniany dom 100 m² działka 25 arów garaż 2-stanowiskowy Trzebunia Na sprzedaż klimatyczny drewniany dom o powierzchni ok. 100 m² , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Trzebunia . Nieruchomość znajduje ...

Trzebunia (Małopolskie, gm. Pcim)

1 090 000 PLN (11 010 zł/m2)

4
-
99 m2
2020
15766928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25515025 15766928 Jeśli marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i przyrody, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Prezentujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 31 arów, położoną w miejscowości Tworkowa w powiecie brzeskim (gmina Czchów, ...

Tworkowa (Małopolskie, gm. Czchów)

120 000 PLN

-
-
3114 m2
-
15845066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850305 15845066 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż: jasne mieszkanie 42 m² w stanie deweloperskim - Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 z balkonem 9 m2 , 1 miejscem postojowym ...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

526 000 PLN (12 524 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15772344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25609235 15772344 Działka rolno-budowlana 31 ar – Tworkowa, gm. Czchów, powiat brzeski Piękne otoczenie – wydane warunki zabudowy – 175 000 zł (do negocjacji)Na sprzedaż atrakcyjna działka (jedna z dwóch!!) rolno-budowlana o powierzchni 31 arów, położona w miejscowośc...

Tworkowa (Małopolskie, gm. Czchów)

140 000 PLN

-
-
3114 m2
-
15889864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27862668 15889864 Na sprzedaż działka siedliskowa z zabudowaniami, położona w miejscowości Sieciechowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz zabudowy jednorodzinnej. Działka posiada potencjał pod budowę niewielkiego domu jednorodzi...

Sieciechowice (Małopolskie, gm. Wierzchosławice)

85 000 PLN

-
-
600 m2
-
15890412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876207 15890412 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Jana Długosza w dzielnicy Podgórze. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższej o...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (21 628 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15881236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27626428 15881236 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Chciałbyś mieszkać w luksusowych wnętrzach i jednocześnie zarabiać ?Mam dla Ciebie rozwiązanie!!!Przestronny gotowy do zamieszkania, w standardzie premium dom z odrębną powierzchnią 100 m2 do wynajęcia...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
-
500 m2
2014
15681673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23864679 15681673 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Marzysz o zamieszkaniu w luksusowym wnętrzu i przestrzeni ?Nie masz czasu na budowę domu?Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowej rezydencji zlokalizowanej w miejscowości Klecza Wado...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
2
500 m2
2014