• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Kraków Prądnik Czerwony

Znalezionych ofert: 74

15848898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26951196 15848898 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Miejsca postojowe tylko dla...

Kraków (Prądnik Czerwony), Bohomolca

1 498 000 PLN (18 962 zł/m2)

4
1
79 m2
2018
15739586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24934043 15739586 ŁADNE, ZADBANE 4-POKOJOWE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie, położone na 3-piętrze budynku przy ulicy Łepkowskiego na Prądniku Czerwonym. Budyne...

Kraków (Prądnik Czerwony), Józefa Łepkowskiego

960 000 PLN (14 328 zł/m2)

4
1
67 m2
1980
15831277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26690576 15831277 SŁONECZNE 5-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM ULICA ŻYTNIA OLSZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 72,20 m2, położone na drugim piętrze budyn...

Kraków (Prądnik Czerwony), Żytnia

930 000 PLN (12 917 zł/m2)

5
1
72 m2
1983
15878512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596155 15878512 ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000 roku, 4-piętrowy,...

Kraków (Prądnik Czerwony), Jezuitów

970 000 PLN (13 108 zł/m2)

3
1
74 m2
2000
15428073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18342134 15428073 SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA PRĄDNIKU CZERWONYM Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,75 m2, położone na 11-piętrze 12-piętrowego budynku przy ulicy Powstańców. Budynek z lat 80-tych, z płyty, po termomodernizacji i z wymienionymi wi...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1975
15613428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22475464 15613428 Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Jana Sabały na krakowskim Czerwonym Prądniku. Na powierzchni 27,38 m² znajduje się salon połączony z aneksem ku...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

410 152 PLN (15 191 zł/m2)

1
-
27 m2
1996
15864340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27266209 15864340 *zdjęcia udostępnione przez właściciela nieruchomości DOCHÓD PASYWNY - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - 3 POKOJE - PRĄDNIK CZERWONY - UL. MAJORA - 52,36 m2 za 799 000 zł LOKALIZACJA: Prądnik Czerwony to dzielnica zlokalizowana na p&...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (15 365 zł/m2)

3
-
52 m2
1975
15694324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24081040 15694324 * zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 58,4 m², położonego w doskonale sk...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (15 345 zł/m2)

5
-
58 m2
1986
15838830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732400 15838830 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,1 m², położone na 10. piętrze budynku z lat 80. Nieruchomość wyróżnia się pięknym, panoramicznym widokiem na stronę południowo-wschodnią ora...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (15 543 zł/m2)

2
-
46 m2
1981
15882861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673491 15882861 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego ul. Powstańców ul. 29 Listopada) !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! - brak...

Kraków (Prądnik Czerwony), Na Barciach

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

1
1
34 m2
1997
15847102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902111 15847102 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,54 m² (37,32 m² wraz z...

Kraków (Prądnik Czerwony), ks. Józefa Meiera

570 000 PLN (16 286 zł/m2)

1
1
35 m2
2002
15847103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902112 15847103 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,42 m² (37,19 m² wraz ...

Kraków (Prądnik Czerwony), ks. Józefa Meiera

565 000 PLN (16 143 zł/m2)

1
1
35 m2
2002