• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 94

15859608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27172707 15859608 Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 49,14 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w samym centrum Nowej Huty na osiedlu Centrum B. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezen...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (12 020 zł/m2)

2
-
49 m2
1954
15887340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780866 15887340 Stylowe mieszkanie 2 pokoje 53 m² Nowa Huta Os. Ogrodowe wysoki standardJeśli szukasz wyjątkowego miejsca, jakim jest mieszkanie w Nowej Hucie, które łączy klimat historycznej zabudowy znowoczesnym wykończeniem ta oferta jest dla Ciebie.Na sprze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (16 164 zł/m2)

2
1
55 m2
1955
15853412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27050081 15853412 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,12m2 m² położone przy ul. Os. Teatralne 6 w sercu krakowskiej Nowej Huty - jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 990 PLN (11 428 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15864827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27499321 15864827 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15675781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23756247 15675781 Przedstawiam do zakupu przestronne mieszkanie w stanie do własnej aranżacji położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku na os. Sportowym. Dla osób zainteresowanych zmianą rozkładu w lokalu- wszystkie ściany w obrębie mieszkania są ścianami działo...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 000 PLN (11 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1955
15865090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27284678 15865090 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio, bez agencji.Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na osiedlu Piastów. Lokalizacja: os. Piastów 76Powierzchnia: 42,04 m2Pietro: 7Rok budowy: 2024Winda w budynku: dwieOgrzewanie: Miejs...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 598 PLN (17 467 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15733890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24810453 15733890 Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, os. Słoneczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,30 m² , położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Nowej Huty, na o...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (16 625 zł/m2)

1
-
24 m2
1980
15321870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15734522 15321870 Atrakcyjna kawalerka w dzielnicy Nowa Huta! LOKALIZACJA Kawalerka znajduje się przy os. Hutnicze - dzielnica Nowa Huta. Znajduje się na 6 piętrze. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z każdą częścią Krakowa, nieopodal przystanek autobus...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 000 PLN (23 950 zł/m2)

1
-
20 m2
1959
15849418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26965649 15849418 3-pokojowe mieszkanie z klimatem Nowa Huta 2 piętro po remoncie Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, niskiego bo zaledwie 2-piętrowego bloku, niemalże w sercu historycznej Nowej Huty. To miejsce łączy w s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

920 000 PLN (13 939 zł/m2)

3
-
66 m2
1960
15880277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27614808 15880277 Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkaniebliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie budowana nieruchomość znajduję się w pięknej, z...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 895 801 PLN (16 777 zł/m2)

4
-
113 m2
2024
15868762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390202 15868762 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bulwarowej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kraków, Huta, lata 50-te, budown...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

3
1
48 m2
1956
15718148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24547478 15718148 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda gen. Maczka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Krowodrza, okolice Ronda Gen....

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 999 PLN (13 513 zł/m2)

2
-
37 m2
1970