• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 227

15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezer...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (12 917 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15871909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27480647 15871909 Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze - prywatność, światło i panorama Krakowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,76 m², położone na 6 - ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Myśliwskiej. Jedyny lokal na pi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
-
93 m2
2023
15889353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849001 15889353 3 OSOBNE POKOJE UL. CELNA - STARE PODGÓRZE Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 M2 zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 1900. Mieszkanie zlokalizowane , w jednej z najatrakcyjniejszych części Krakowa - Stare Podgórze . - W blisk...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

3
-
47 m2
1900
15889564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27853039 15889564 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62 m².Składa się ono z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnej t...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (10 645 zł/m2)

3
-
62 m2
1978
15581950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21814072 15581950 Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Ze względu na umiejscowienie pionów wod-kan w dwóch mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15888720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27820831 15888720 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie w Krakowie, położone w atrakcyjnej lokalizacji, w bloku z 1976 roku. Budynek wyposażony jest w windę, a do mieszkania przynależy komórka lokatorska.Mieszkanie własnościowe, przezn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

470 000 PLN (14 242 zł/m2)

1
-
33 m2
1976
15867829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352767 15867829 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

845 000 PLN (13 413 zł/m2)

4
-
63 m2
2025
15867830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352770 15867830 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

945 000 PLN (13 125 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
-
50 m2
2013
15738916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24916710 15738916 NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA WISŁĘ ZABŁOCIE, RIVERSIDE Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w inwestycji Riverside na Zabłociu i składa się z: -Dużego s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 195 000 PLN (22 547 zł/m2)

2
-
53 m2
2017